This position is no longer available.

Zákaznická podpora - Nastartuj kariéru v bankovnictví!

Permanent contract
Prague
Salary: Not specified
Starting date: August 31, 2021
No remote work

jobs.faq.title

The position

Job description

Co budete dělat?

  • Starat se o naše existující klienty - hlavně po telefonu a e-mailu
  • Odpovídat na dotazy budete i v on-line bankingu
  • Dávat poradenství o produktech, systémovou podporu a naslouchat

A co za to?

  • PODPORUJEME ROVNOVÁHU PRACOVNÍHO A OSOBNÍHO ŽIVOTA - Narozeninové volno, sick days + 4 dny na regeneraci, 5 týdnů dovolené, 20 000+ benefit plus bodů na sport, kulturu, vzdělání a jiné aktivity podle vašeho výběru a čím déle u nás budete, tím více bodů získáte
  • SPOJUJE NÁS DIVERZITA - Příležitost globálně spolupracovat na zajímavých projektech i na mezinárodní úrovni
  • NABÍZÍME ŠIROKOU ŠKÁLU ROZVOJOVÝCH AKTIVIT - Získání zkušeností napříč bankou (případně I v zahraničí) a učení se od odborníků a zkušených manažerů z týmu (rotace/mentoring). Zvýšení vlastní kvalifikace v atraktivním prostředí, Programy pro talenty a budoucí manažery.
  • JSME JEDEN KOLEKTIV - Pořádáme akce pro naše zaměstnance (Off-sites, sportovní hry, Vánoční večírek)

Preferred experience

Hodíte se na to?

  • Komunikace je pro vás hračka: telefon, e-mail, zprávy… Kontakt s lidmy vás prostě baví
  • Hledáte HPP s podporou stabilní společnosti
  • Chcete odstartovat kariéru v bankovnictví
  • Máte základní ponětí o tom, jaké produkty jako banka nabízíme - a ideálně k tomu umíte trochu anglicky (nebo máte zájem angličtinu pilovat)
  • Máte maturit

Want to know more?