Story TLRS

  • Digital, Marketing / Communications, Public Relations
  • Praha
  • View website
Story TLRS

O Nikol

Poslední dobou propadla rostlinám. Zajímá se o jejich pěstování a doma si vytvořila malou džungli. Kromě toho má slabost pro staré věci, kterým ráda dává nový vzhled. Snaží se také neustále rozvíjet v oblastech, které souvisí s HR, jako je například psychologie, analytika nebo HR marketing. Čte tematicky zaměřené články, knihy a chodí na různé workshopy. Chce také rozjet vlastní blog zaměřený na HR, kde bude sdílet své dosavadní pracovní zkušenosti.

Story TLRS
Story TLRS

Sledovat!

Seznam se s Nikol

Nikolinu pracovní náplň lze rozdělit na dvě oblasti. Jednou z nich je nábor nových zaměstnanců a druhou je péče o ty stávající. Je prvním kontaktním bodem pro kandidáty a provází je celým procesem výběrového řízení. Zároveň připravuje pracovní inzeráty, chodí na pravidelné HR update meetingy, kde mimo jiné řeší, jaké týmy je potřeba posílit o nové členy. Dohlíží na to, aby firma byla aktivní na sociálních sítích a aby byl každý ve Story TLRS spokojený. Společně s jednotlivými kolegy plánuje jejich kariérní rozvoj a snaží se je směřovat k tomu, aby svoji práci dělali co nejlépe.

Máma

Kdyby měla popsat svojí pozici jedním slovem, řekla by, že je mámou celé téhle Story smečky. Jejich spokojenost je pro ni na prvním místě, takže když se jim něco nelíbí, jdou za ní. Snaží se řešit věci na rovinu, včas a lidi posouvat také osobnostně. Naučit je, že feedback je dárek, vše je o komunikaci a vždy jde najít kompromis. Kromě toho dbá i na jejich rozvoj po profesní stránce. Zajišťuje lístky na různé konference i workshopy, případně vybraného odborníka zvou přímo k nim, aby je naučil něco nového.

Vložit profil na své webové stránky