Story TLRS

  • Digital, Marketing / Communications, Public Relations
  • Praha
  • View website
Story TLRS

O Adéle

Je knihomol a nepohrdne jakýmkoliv žánrem. Ráda cestuje, a to jak po Evropě, tak i do vzdálenějších destinací. Nejzajímavější ze zemí, které doposud navštívila, byla rozhodně Čína. A volný čas samozřejmě patří i sociálním sítím. Aktivně používá Instagram, ale díky své práci vidí spoustu věcí mnohem realističtěji a dokonalý Insta-život ji nechává chladnou.

Story TLRS

Sledovat!

Seznam se s Adélou

Na Story TLRS Adéla narazila náhodou na sociálních sítích. Líbil se jí styl, jakým se prezentovali, a tak se jim ozvala. Slovo dalo slovo a od dubna 2018 šéfuje Social Media týmu. Dohlíží na to, že všechno běží tak, jak má, a že je spokojený nejen klient, ale i její tým. Mimo to připravuje nabídky pro nové klienty a tendry, věnuje se influencer marketingu a také vede workshopy. Jestli ji něco baví víc než sociální sítě, pak je to řešení krizových situací, které většinou zvládá dotáhnout ke spokojenosti obou stran.

Social Media tým

V týmu mají osm lidí a každý se specializuje na něco jiného. U velkých klientů je vždy Account, který zastřešuje komunikaci, člověk na content a copywriter. V pátek mají pravidelné týdenní statusy na Slacku, kde spolu sdílí, co se za uplynulý týden událo a co je potřeba udělat v následujících dnech. K tomu pořádají jednou až dvakrát do měsíce novinkový workshop, kde sdílí know-how a inspirují se. Po svých kolezích nevyžaduje, aby seděli v kanceláři. Důležité jsou pro něj výsledky a kvalita odvedené práce.

Vložit profil na své webové stránky