SNADNEE

SNADNEE

Jeho hlavním úkolem je posouvat firmu po malých krůčcích každý den dopředu. Začínal už na střední škole, když programoval webovky známým a kamarádům. O 12 let později z pozice CEO nastavuje směřování firmy a hledá nové technologické příležitosti.

Michal přišel do SNADNEE rovnou ze školy, přinesl s sebou Laravel a zná tuhle firmu jako svůj noťas.

O společnosti

V brněnském týmu SNADNEE každý den řeší, jak posunout digitalizaci firem ještě o level dál. Pro české a zahraniční firmy vyvíjejí nástroje pro automatizaci administrativy s pomocí progresivních webových aplikací a IoT hardware.

Koho hledají

Hlavní hodnotou SNADNEE je technologická inovace. Každý, kdo chce být součástí jejich týmu, se dobrovolně hlásí k neustálému upgradování sebe sama a využívání těch nejnovějších technologií. V malém týmu není prostor pro bullshit a proto oceňují upřímnost a snahu nechodit s problémy, ale rovnou s jejich řešeními.

Co je dobré vědět

Letošní rok bude ve SNADNEE jiný. Je jasné, že na curlingový turnaj, výšlap do hor nebo stanování u vody asi nebude příležitost. Hledají proto nové způsoby jak trávit společný čas mimo práci, které nebudou jen u počítače. Zatím na plné čáře vyhrávají různé online/offline hry snad brzy vyvinou nějakou automatizaci Člověče, nezlob se.

Vložit profil na své webové stránky