Siemens

Siemens

Servisní technik VN/VVN - Plzeň

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Plzeň

Společnost

Siemens

Siemens

  • Automotive, Elektronika / Telco, Mobilita
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Plzeň

Tato pozice byla obsazena!

Siemens je jednou největších technologických firem v Česku. Mají zde dlouholetou tradici a přes 10 000 zaměstnanců. Působí v oblasti průmyslu, energetiky, dopravy, infrastruktury a zdravotnictví. Jejich výrobky a řešení ovlivňují každodenní život tisíců lidí. Vyrábějí elektřinu, v továrnách řídí výrobu a třeba i stáčení piva, dělají budovy chytřejší a ekologičtější, jejich vlaky a metro zajišťují bezpečnou dopravu a zdravotnické přístroje Siemens vylepšují zdraví obyvatel už téměř 130 let.

Popis pozice

Náš tým je součástí divize Energy Management, která patří mezi špičkové dodavatele výrobků, systémů, řešení a služeb pro ekonomický, spolehlivý a inteligentní přenos a distribuci elektrické energie. Přidejte se k nám a staňte se servisním technikem-specialistou na VN a VVN zařízení pro území České republiky.

Budete se věnovat především
  • montáži, demontáži a diagnostice VN a VVN zařízení
  • provádění servisních prací a zkoušek u zákazníků po celé ČR
  • zpracovávání a vyhodnocování měřících protokolů
  • přípravě obchodních nabídek
  • práci s měřícími a diagnostickými přístroji
  • manipulaci s plynem SF6

Co u nás získáš

  • pracoviště v Plzni, cestování po celé ČR, SR a příležitostně i po Evropě
  • 5 týdnů dovolené
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Vítané zkušenosti

  • spolupráci se špičkovými odborníky
  • nejnovější technologie a know-how
  • rozvoj odborných znalostí a dovedností
  • příležitost k seberealizaci a načerpání nových zkušeností
  • SŠ vzdělání elektro, případně SOU elektro s maturitou
  • platnou vyhlášku 50/78 Sb. nad 1000 V
  • ŘP sk.B, připravenost velmi často cestovat po celé ČR (až 5 dnů v týdnu)
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • základní znalost Aj nebo Nj
  • zákaznicky orientovaný přístup, samostatnost a psychickou odolnost
  • fyzickou zdatnost
Siemens

Siemens

  • Plzeň
  • Add to favorites
  • Share on Twitter
  • Share on Facebook
  • Share on LinkedIn

We thought these articles might interest you

Get inspired with this selection of articles

Find Your Calling (Outside of Work)

Feel like something is missing from your work life? It's time to volunteer! Here's how to juggle office duties and afterwork activities.

Poem #4: Firefighting

Enjoy this poem program written in the Python programming language that generates an ASCII art fire animation.