Siemens

Siemens

Podpora týmu Commodity Management

  • Částečný úvazek
  • Praha

Společnost

Siemens

Siemens

  • Automotive, Elektronika / Telco, Mobilita
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Praha

Siemens je jednou největších technologických firem v Česku. Mají zde dlouholetou tradici a přes 10 000 zaměstnanců. Působí v oblasti průmyslu, energetiky, dopravy, infrastruktury a zdravotnictví. Jejich výrobky a řešení ovlivňují každodenní život tisíců lidí. Vyrábějí elektřinu, v továrnách řídí výrobu a třeba i stáčení piva, dělají budovy chytřejší a ekologičtější, jejich vlaky a metro zajišťují bezpečnou dopravu a zdravotnické přístroje Siemens vylepšují zdraví obyvatel už téměř 130 let.

Popis pozice

Hledáte uplatnění ve stabilní a perspektivní mezinárodní společnosti? Rádi komunikujete? Ovládáte angličtinu a případně i němčinu? Máte zájem o práci v oblasti strategického nákupu? Přidejte se do našeho komoditního týmu!

Budete se věnovat především:

  • Úpravě a korekci dokumentů a korespondence v rámci SCM
  • Komunikaci s kolegy z nákupu napříč společností
  • Administraci dodavatelských smluv
  • Přípravě podkladů pro výpočty nákupních úspor
  • Přípravě prezentací pro komoditní manažery
  • Jiné administrativě zadané vedoucím centrálního nákupu

Co u nás získáš

  • Sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens
  • Odborné zaškolení a další růst v rámci společnosti po celém světě
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost home office
  • Systém firemního vzdělávání a školení
  • Nové moderní pracoviště v Praze na Stodůlkách, přímo u metra B
  • Stravenky a další benefity
  • pracovní prostředí menší kanceláře
  • Spolupracující tým profesionálů, který Vám pomůže se zaučením
  • Denní komunikaci ve světových jazycích
  • Získání cenných zkušeností v oblasti nákupu nadnárodní společnosti
  • Dlouhodobou spolupráci a zhodnocení úspěchů

Vítané zkušenosti

  • Započaté studium ekonomického nebo logistického zaměření (ideálně student 2./3. ročníku)
  • Angličtinu na komunikativní úrovni, němčina výhodou
  • Pokročilou znalost MS Office (zejména Excel)
  • Časovou flexibilitu 20 hodin týdně
  • Add to favorites
  • Share on Facebook
  • Share on Twitter
  • Share on LinkedIn