Raiffeisenbank

TRAINEE TRADE FINANCE SPECIALIST - DPČ

  • Částečný úvazek
  • Praha

  • Bankovnictví, Finance
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Praha

Tato pozice byla obsazena!

Raiffeisenbank patří mezi největší banky na domácím trhu. Odborná i laická veřejnost je chválí za profesionální přístup ke klientům, špičkové produkty a služby i dobré hospodářské výsledky. Byli vyhlášeni nejlepší bankou v České republice. Jejich vizí je být nejrychleji rostoucí bankou na trhu, posláním je být klientsky nejpřívětivější a vynikat mezi ostatními bankami v oblasti zákaznické zkušenosti. Věří, že se jim to daří, neb se jim společným úsilím všech podařilo již dvakrát po sobě získat titul Klientsky nejpřívětivější banky. Jsou na to náležitě hrdí, ale současně si s pokorou uvědomují, jak je toto vyznamenání zavazující.

Popis pozice

Studujete vysokou školu a rozhlížíte se po vhodné práci, která se dá při studiu vykonávat a zároveň získat zkušenosti v oboru bankovnictví? Říkáte si, že je na čase se porozhlédnout po smysluplné praxi a najít si do budoucna zajímavé a stabilní uplatnění? Potom jste na správné adrese. Do týmu Export & Structured Trade Finance aktuálně hledáme šikovného a pečlivého člověka, který by podpořil náš tým.

Co budete na této pozici dělat?

  • Vyhledávat potřebné informace o klientech/firmách
  • Připravovat podklady/prezentace pro jednání s klienty/firmami
  • Kontrolovat dokumenty pro čerpání úvěrů dle konkrétního zadání
  • Starat se o dokumentaci k obchodním případům (tisk, zakládání, archivace…)
  • Zpracovávat jednoduché analýzy, statistiky, evidence a reporty
  • Podporovat kolegy z týmu plněním ad hoc úkolů

Co u nás získáš

  • Možnost získávat znalosti v oblasti financování obchodu po boku odborníků v oboru
  • Získání praxe a zkušeností v prostředí stabilní mezinárodní banky, která získala za poslední 4 roky ocenění klientsky nejpřívětivější banka v ČR
  • Možnost úspěšně nastartovat svou kariéru, interní kariérní posuny jsou u nás častější než jinde
  • Flexibilní pracovní dobu, směny si domluvíte s nadřízeným k oboustranné spokojenosti
  • Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci

    Jak se přihlásit?

    Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

    1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko “Podat žádost: LinkedIn” - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

    2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko “Podat žádost” a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Vítané zkušenosti

  • Máte prostor docházet do práce alespoň 20 hodin týdně
  • Komunikace s lidmi patří k vašim silným stránkám, jste pozitivní a máte příjemné vystupování
  • Jste pečlivý/á a k práci vždy přistupujete zodpovědně a proaktivně
  • Jste týmový hráč, ale zároveň umíte pracovat samostatně
  • Na počítači si snadno poradíte s využíváním internetu a sady MS Office
  • Máte alespoň základní znalost angličtiny, ostatní jazyky též vítány (např. ruština, němčina)

  • Praha
  • Add to favorites
  • Share on Twitter
  • Share on Facebook
  • Share on LinkedIn

We thought these articles might interest you

Get inspired with this selection of articles

8 tips for a successful HR interview

How do you sell yourself to someone who doesn’t have experience in your field? Find out how to handle an HR interview with these 8 tips!

How to ask for a referral

Seeking out a referral can be a good way to get your foot in the door. Here are tips on how to go about getting one.