Raiffeisenbank

SPECIALISTA PRO KORPORÁTNÍ SEGMENT - ANALYTICKÁ PODPORA

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha

  • Bankovnictví, Finance
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Praha

Tato pozice byla obsazena!

Raiffeisenbank patří mezi největší banky na domácím trhu. Odborná i laická veřejnost je chválí za profesionální přístup ke klientům, špičkové produkty a služby i dobré hospodářské výsledky. Byli vyhlášeni nejlepší bankou v České republice. Jejich vizí je být nejrychleji rostoucí bankou na trhu, posláním je být klientsky nejpřívětivější a vynikat mezi ostatními bankami v oblasti zákaznické zkušenosti. Věří, že se jim to daří, neb se jim společným úsilím všech podařilo již dvakrát po sobě získat titul Klientsky nejpřívětivější banky. Jsou na to náležitě hrdí, ale současně si s pokorou uvědomují, jak je toto vyznamenání zavazující.

Popis pozice

Jste zodpovědný jedinec, který jde do nových výzev naplno? Máte smysl pro detail a chcete být součástí našeho RB týmu? Pro tým Corporate Segment Management hledáme novou kolegyni/kolegu. U nás je to o vás.

Co bude vaším úkolem?

• Připravovat podklady a prezentace pro představenstvo banky. • Podporovat obchodníky v různých činnostech jejich práce. • Spolupracovat na projektech banky a na resegmentaci klientů v korporátním bankovnictví. • Podílet se na kontrole profitability obchodních příležitostí a profitability spolupráce s konkrétními korporátními klienty. • Tvorba reportů, které jsou zasílány vídeňské matce RBI.

Co u nás získáš

•Perspektivní a zodpovědnou práci v prostředí stabilní mezinárodní banky. •Sehraný tým, který Vám stejnou měrou oplatí vaši práci a podporu. •Možnost svým úsilím přispět k úspěchu obchodní sítě. •Benefity na míru – slevy u vybraných partnerů. • Získání praxe a zkušeností v prostředí stabilní mezinárodní banky, která získala ocenění klientsky nejpřívětivější banka v ČR. • Možnost úspěšně nastartovat svou kariéru, interní kariérní posuny jsou u nás častější než jinde. • Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci. Jak se přihlásit? Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby: 1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :) 2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Vítané zkušenosti

• Máte ukončenou minimálně SŠ (ideálně ekonomického nebo technického směru).
• Ovládáte MS Excel, Word a Powerpoint.
• Úkoly řešíte selským rozumem a s klidnou myslí.
• Komunikační dovednosti jsou vaší předností.

Výhodou je znalost SQL, bankovních produktů, finanční matematiky a cizích jazyků.

  • Praha
  • Add to favorites
  • Share on Twitter
  • Share on Facebook
  • Share on LinkedIn

We thought these articles might interest you

Get inspired with this selection of articles

How to write speculative cover letters

You've found your dream company. But there are no open positions. Should you give up? No! Use these tips to write a strong speculative cover letter.