This position is no longer available.

INFORMATION SECURITY EXPERT - bezpečnostní monitoring

Permanent contract
Prague
Salary: Not specified
No remote work

Raiffeisenbank

Interested in this job?

jobs.faq.title

The position

Job description

Máte přehled nejenom o bezpečnostních technologiích, ale i způsobech jejich obcházení čí útocích na informační systémy? Není Vám cizí IT svět a je na vás maximální spolehnutí? Tým Informační bezpečnosti hledá nového kolegu/kolegyni, a pokud jste komunikativní a samostatný člověk s pozitivním přístupem, zkuste to s námi. U nás je to o vás.

Co bude vaším úkolem?

  • Zajistit bezpečností monitoring v IS banky, vyhodnocovat vzniklé události a řešit bezpečnostní incidenty, vyhodnocovat nová rizika, hrozby a útoky a s tím souvisí i návrh odpovídajících bezpečnostních opatření.
  • Vytvářet metodické postupy a interní standardy, stejně jako dohlížet na jejich dodržování a soulad s regulatorními požadavky.
  • V rámci týmu budete s ostatními spolupracovat na vývoji a zabezpečení IS banky a produktů (PC, sítě, servery, operační systémy, aplikace, cloudy atd.).

Co u nás získáš

  • Různorodou a zodpovědnou náplň práce, která Vám umožní rozvíjet své znalosti a schopnosti.
  • Zázemí stabilního zaměstnavatele a podporu pro osobní a profesní růst.
  • Možnost občasné práce z domova.
  • Benefity na míru – kafeterie, týden dovolené navíc, sickdays, multisport karta, firemní školka, zvýhodněné bankovní produkty nebo využití slev u řady partnerských společností.
  • Pohodový kolektiv kolegů a příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci.

Preferred experience

  • Se vyznáte v mezinárodních standardech a „best practice“ v oblasti IT.
  • Máte přehled o IT a bezpečnostních technologiích a za sebou 2 roky praxe (informační bezpečnosti, vývoj a provoz IT systémů).
  • Jste týmový hráč se vstřícným a proaktivním přístupem.
  • Se dokážete rychle zorientovat v nových technologiích.
  • Angličtina vám nedělá problém.Náskok před ostatními budete mít, pokud:
  • Máte zkušenost s procesy a systémy SIEM, zejména ArcSight.
  • Máte praktické zkušenosti se síťovými technologiemi a operačními systémy.
  • Se orientujete v bankovní problematice nebo finančním sektoru.

Want to know more?