This position is no longer available.

BANKOVNÍ PORADCE S PRAXÍ - Brno, Česká

Permanent contract
Brno
Salary: Not specified
No remote work

Raiffeisenbank

Interested in this job?

jobs.faq.title

The position

Job description

Chápeme, že peníze našich klientů nejsou zadarmo. Proto se o ně a jejich finance staráme s respektem. Rádi byste svůj čas strávili v práci, která má smysl? Pro naši pobočku v ul. Česká hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici Bankovního poradce. S klienty konzultuje jejich individuální potřeby a nabízí jen ty produkty, které klient opravdu potřebuje.

Co vás čeká?

  • Péče o naše klienty. Budete spravovat servisní požadavky klientů, kteří sami na pobočku přijdou. Spravovat ale budete také své vlastní klienteské portfolio.
  • Budování vztahů a partnerství s klienty při osobních schůzkách na pobočce i po telefonu.
  • Poskytování poradenství, nabídce a prodeji bankovních produktů s ohledem na potřeby klienta.
  • Čeká na vás dobře sestavená nabídka produktů zejména v oblasti investic, pojištění a úvěrů.
  • Rozšíříme vaše znalosti a získáte další certifikace.

Na co se můžete těšit?

  • Možnost výrazně ovlivnit výši výdělku. Při plnění plánu na 100% si na měsíčních bonusech k fixní mzdě vyděláte 9.000 Kč, ale strop je až na 18.000 Kč.
  • Otevřenost, týmovost a neformální vztahy. Naše kultura stojí právě ně těchto pilířích. Mrkněte na #zivotvraiffce a na www.atmoskop.cz.
  • Příležitost se kariérně posouvat. Většina našich specialistů a ředitelů u nás začínalo právě na této pozici.
  • A mnoho dalšího navíc:
    • 25 dnů dovolené a s léty strávenými v Raiffce počet dní dovolené narůstá
    • 4 dny volna bez udání důvodu
    • Při nástupu 14.000 a po prvním roce 27.000 Kč v Cafeterii, které můžete využít na kulturu, vzdělávání se, dovolenou či cokoliv jiného
    • Zvýhodněné bankovní produkty
    • Slevy u partnerský společností, např. Premier Cinema, O2, Čedok, ČD

Bez čeho se neobejdete?

  • Zkušenost s prodejem bankovních či finančních produktů (zejména investic).
  • Máte chuť obchodovat a svůj obchodní um i dále zlepšovat.
  • Je vám dobře v denním kontaktu s lidmi a nebojíte se být v komunikaci proaktivní.
  • V digi prostředí jste jako ryba ve vodě a potěší vás učit klienty pracovat s naší mobilní aplikací.
  • Doma máte minimálně maturitní vysvědčení, které je podmínkou pro absolvování certifikací u ČNB.

Zaujala vás naše nabídka? Pošlete nám vaše CV.

Přidejte se k týmu, který vás bude inspirovat na cestě k úspěchu a smysluplné práci. Ukažte nám svůj zápal, protože u nás je to o vás!

Těšíme se na Vás!

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Firemní školka
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Firemní akce

Want to know more?