This position is no longer available.

BANKÉŘ - Mladá Boleslav

Permanent contract
Mlada Boleslav
Salary: Not specified
No remote work

Raiffeisenbank

Interested in this job?

jobs.faq.title

The position

Job description

Na naši pobočku v Mladé Boleslavi (TGM) hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni s chutí obchodovat a vybírat pro naše klienty ta nejlepší finanční řešení. Nejsme tabulková banka – u nás je to o vás.

Co u nás získáte?

  • Máte možnost výrazně ovlivnit výši svého výdělku – pevný měsíční fix je jistota (chápeme, že někdy prostě není den) a zbytek je na vás a vaší aktivitě.
  • Vedení zkušené Lindy, které záleží na vašem rozvoji a dovede vás plně podpořit.
  • Náš propracovaný benefitní systém z nás dělá jednoho z nejlepších zaměstnavatelů na trhu - každý z nás má maximální svobodu v tom, jaké benefity chce využívat. Sami se rozhodnete, zda pojedete na dovolenou, přihlásíte se na jazykový kurz, budete pravidelně chodit sportovat, nebo nakupovat knížky. Stravenky a příspěvky na penzijní a životní pojištění jsou klasika, nezapomněli jsme.
  • Ročně u nás máte 4 dny volna na zotavenou, týden dovolené navíc a další dny získáte s odpracovanými roky. A pokud jich bude více jak 5, můžete se těšit na dalších 14 dní volna, tzv. Restart days. Sečteno podtrženo, po pěti letech u nás si můžete během jednoho roku užít až 39 dní volna a to jsme nezahrnuli další volno na studium nebo pro speciální životní příležitosti.
  • Spolupráce je formou zaměstnaneckého poměru a vždy 8. v měsíci máte své peníze na účtu.
  • Partu kolegů, kteří jsou si navzájem přáteli. Mrkněte na #zivotvraiffce nebo na náš profil na www.atmoskop.cz – překvapíme vás domácí atmosférou a neformálními vztahy
  • A umožníme vám vyrůst, protože upřednostňujeme posuny našich lidí.

Co bude vaším úkolem?

  • V prvních měsících projdete úvodním zaškolením a budete spolupracovat se zkušenějšími kolegy - získáte perfektní přehled o bankovních produktech a poznáte, jak to u nás funguje. Velmi nám záleží na tom, abyste se u nás cítil/a dobře.
  • Po zaučení se stanete naším specialistou, který poskytuje prvotřídní klientský servis a buduje výbornou klientskou zkušenost s bankou.
  • V roli obchodníka budete plnit stanovený obchodní plán a získávat klienty nové.
  • V roli pokladníka budete zajišťovat hotovostní operace na pokladně a vykonávat administrativní činnost spojenou s chodem pobočky.

Pozice vás bude bavit, pokud:

  • Chápete stejně jako my, že peníze našich klientů nejsou zadarmo. O naše klienty a jejich finance se staráme s respektem.
  • Obchodní plán vás bude bavit – plníme individuální i týmové cíle, soutěžíme v prodejích a chceme si to užít.
  • Nejsou vám cizí technologie. Využívat budete naše aplikace, na které vás naši trenéři perfektně zaškolí.
  • Podmínkou je dokončené středoškolské vzdělání s maturitou, bez kterého není možné absolvovat povinné zákonné certifikace.

Pokud vás pozice zaujala, dejte nám o sobě vědět. Pobavíme se o vás a o nás a sladíme si očekávání. Výběrko je vzájemné. Jde o to, co nejlépe se poznat.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Provize z prodeje
  • Příspěvek na dovolenou
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Firemní akce

Want to know more?