This position is no longer available.

ADMINISTRATIVNÍ PODPORA PRO VYMÁHÁNÍ – Brigáda

Part-time
Prague
Salary: Not specified
No remote work

Raiffeisenbank

Interested in this job?

jobs.faq.title

The position

Job description

Do týmu vymáhání pohledávek v oblasti řízení rizik hledáme brigádníka/brigádnici na administrativní výpomoc, který/á preferuje dlouhodobou spolupráci a může pracovat na 20 hodin týdně, ideálně 3 dny v týdnu.

Co bude vaším úkolem?

  • Připravovat podklady pro soudní řízení.
  • Podporovat specialisty v rámci soudního řízení (změnové požadavky, výzvy dlužníkům, zpracování pošty, komunikace s advokátními kancelářemi, účtování plateb).
  • Různé druhy dalších administrativních úkonů (kopírování, archivace )
  • Zadávat a kontrolovat data v systému.
  • Komunikovat s ostatními odděleními v rámci banky.
  • Pracovat s reporty a velkým množstvím dat.

Co u nás získáš

  • Tato pozice vhodná pro zorientování ve složité, ale velmi zajímavé oblasti soudního vymáhání pohledávek.
  • Možnost naučit se zde pracovat se všemi druhy smluvní dokumentace potřebné k vedení soudního sporu, čtení v listech vlastnictví, znaleckých posudcích, výpisech z účtů, pracovat se směnkami a zdokonalit se v práci s Excelem a Wordem.
  • Mladý kolektiv fajn lidí.
  • Možnost si pracovní dobu samostatně rozvrhnout dle svých možností.

    Jak se přihlásit?

    Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

    1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko “Podat žádost: LinkedIn” - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

    2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko “Podat žádost” a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Preferred experience

  • Jste student/ka 1. – 4. ročníku VŠ.
  • Ovládáte práci v MS Excel a MS Word.
  • Rádi komunikujete.
  • Vyznačujete se zodpovědností a spolehlivostí.Náskok před ostatními budete mít pokud: Máte praxe v administrativě. Ovládáte právní minimum.

Want to know more?