P-LAB

P-LAB

O Tomášovi

Když se najdou spoluhráči, rád si zahraje na bicí. Za život vystřídal už mnoho kapel. Některé byly úspěšné, některé moc ne. Vždycky ale hráli radši vlastní věci než nějaký revival. Největší úspěch a okamžik, na který rád vzpomíná, byl koncert v plné Lucerně na Beatfestu. Zahráli si tam po boku hvězd jako jsou Kabát nebo Tři sestry. Je to skvělá možnost, jak se odreagovat, vypnout a vyčistit si hlavu. A ještě se člověk u hraní na bicí skvěle vybije.

P-LAB
P-LAB

Sledovat!

Seznam se s Tomášem

V P-LABu Tomáš zastává funkci ředitele od roku 2014. Rodinný business je záludná věc, proto se mu, jakožto synovi zakladatelů, dlouhou dobu vyhýbal. Pracoval v úplně jiném oboru a chyběl mu odborný background. Když ale přišel čas na generační obměnu, usoudil, že by byla škoda nechat PLAB napospas někomu cizímu. Přijmout tuto pozici pro něj byla výzva a stále tomu tak je. Dnes a denně řeší věci, na které nebyl připravený. Pořád se něco děje. Vidí spoustu zajímavých věcí, které by mohli dělat a nedělají. Věří tomu, že díky potenciálu, který PLAB má, ho jeho práce bude bavit ještě dlouho.

Ze svých zkušeností těží do dnes

Než nastoupil do P-LABu, pracoval 10 let v jedné americké bance. Přesto, že to byla velká korporace, principy, které fungují tady v PLABu, tam fungovaly také. Každý měl možnost ukázat, co v něm je, a jeho kariéra toho byla příkladem. Viděl do procesů celé banky v oddělení kontrolingu, věnoval se customer experience managementu a vyzkoušel si i vedení malého týmu lidí. Získal tak mnoho zkušeností, které ve své práci využívá každý den.

Vložit profil na své webové stránky