Nestlé centrála - Praha

Nestlé centrála - Praha

Studium i dobrovolnictví

Krom toho, že se věnuje škole a hraje beach volejbal, má různé dobrovolnické aktivity. Už nějakou dobu spolupracuje s organizací, která vysílá dobrovolníky do zahraničí. Ona se zaměřuje na práci s dětmi ze znevýhodněných poměrů a vyloučených lokalit. Jsou to takové sociálně aktivizační programy, kde se snaží těmto dětem ukázat, jak se k sobě mají lidé chovat a komunikovat. Učí je toleranci vůči jiným lidem a kulturám. Ve Francii pracovali s kočovnými Romy, v Estonsku zase s ruskou menšinou a v Chorvatsku s dětmi z venkova. Jinak ráda cestuje v low cost studentském stylu, a to v podstatě kamkoli.

Nestlé centrála - Praha
Nestlé centrála - Praha

Sledovat!

Poznej Katku

Momentálně je Katka v Nestlé necelý rok. Studuje na VŠE a s firmou se setkala na akci Big Step, pořádanou Aliancí pro mladé, díky které mohou studenti nahlédnout do velkých firem a zjistit, co jim mohou nabídnout. Nestlé na akci prezentovalo Nespresso. Katka se přiznává, že není fanynkou kávy, ale dala se do řeči s několika tehdejšími trainees a objevila svět Nestlé cukrovinek. Jako milovnici všeho sladkého ji to oslovilo a přihlásila se na pozici, kterou nyní zastává.

Lákavý svět online marketingu

Osobní pohovor s budoucím nadřízeným ji definitivně přesvědčil a do Nestlé nastoupila. V e-commerce se stará o to, aby například na e-shopech jako je Rohlík.cz byly u jejich produktů pěkné fotky a popisky. Řeší s obchodníky akce na produkty, bannery, soutěže a podobně. Je tam také kreativní část, kdy navrhuje, jak by mohly vypadat různé podstránky, co by tam mělo být a tak.

Práce nabitá lovebrandy a možnosti

Z výrobků Nestlé má asi nejradši bonbóny JoJo, tyčinku KitKat, Deli a čokolády, hlavně ty s kokosem. Po stáži by v Nestlé chtěla zůstat. Je otázkou, jaké pozice budou volné, až ji skončí stáž, ale určitě se na nějakou přihlásí. Ráda si vyzkouší i něco jiného než e-commerce, ale rozhodně by ráda zůstala blízko online světu. Tohle není její první pracovní zkušenost, ale každopádně první, kde zjistila, že se do práce můžete vážně těšit.

Vložit profil na své webové stránky