Nestlé centrála - Praha

Sledovat!

Poznej Honzu

V Nestlé Honza začínal před 15 lety jako obchodní zástupce. Za tu dobu toho stihl docela dost, pracoval jako vedoucí prodeje, dělal manažera pro klíčové zákazníky, v Anglii pracoval coby člen mezinárodního týmu. Teď je z něj vedoucí prodejních týmů, stará se o lidi, kteří pracují v terénu mimo centrálu. Dohromady jich je téměř 100. Svoje lidi sice nevidí každý den, nic to ale nemění na tom, že jsou skvělou partou, která se ráda sejde na pivo.

„Mentální invetura“

Na svojí práci má rád to, že i po těch patnácti letech má pořád pocit, že se denně něco učí. Vždycky, když jde domů, zastaví se a udělá si takovou malou „mentální inventuru“. A vždycky je to fajn, protože každý den zjišťuje, že se něco nového naučil a něco nového dokázal. 

Společnými silami k cíli

Práce v týmu je pro něj ideální. Když něco dokáže sám a někdo ho pochválí, řekne si: „Dobrý, jsem na sebe pyšnej.“ Když ale má tým lidí, se kterými jde po nějaké cestě a ve finále zjistí, že byla správná, ta radost je mnohem větší. Je to pro něj úplně nejvíc.

Rekonstrukce domu a kurz sebeobrany

Když je někdy unavený, odpočine si nejlíp na stavbě. Rekonstruuje dům a baví ho to. Hodně si s tím hraje a vždycky se u toho dost vyřádí. Taky chodí každý týden na kurz sebeobrany, aby tam vybil nahromaděný stres nebo případnou zlost a netahal to zpátky do práce.

Vložit profil na své webové stránky