This position is no longer available.

Zástupce vedoucí odlehčovací služby pro lidi s autismem

Permanent contract
Prague
Salary: Kč 30K to 35K a month
No remote work
Education: High School Diploma

NAUTIS
NAUTIS

Interested in this job?

jobs.faq.title

The position

Job description

Hledáme mezi sebe nového člena týmu, který nám pomůže s vedením odlehčovací služby. Umožňujeme lidem, kteří se starají o člověka (dítě či dospělého) s PAS, odpočinek tak, že za ně na přechodnou dobu péči převezme. Chcete se stát součástí tohoto procesu a na konci dne odcházet s pocitem, že jste někomu pomohl/pomohla?

Co budete dělat?

  • organizovat pobyty klientů
  • dle potřeby vykonávat přímou péči o klienty centra
  • vést dokumentaci čerpaných služeb (např. podklady pro fakturaci, dokumentace jednotlivých klientů, dělat záznamy do databáze)
  • metodicky vést osobní asistenty
  • koordinovat práci a směny osobních asistentů
  • vést provozní porady osobních asistentů
  • koordinovat provozní záležitosti odlehčovacího centra (např. opravy zařízení bytu a služebních automobilů) a úpravy prostor s ohledem na potřeby klientů i osobních asistentů – neznamená to ale, že musíte být údržbář

Co u nás získáte?
  • smysluplnou práci v malém, příjemném a akčním kolektivu
  • individuální rozvoj – pravidelné vzdělávání, knihovna s nabídkou odborné literatury, supervize týmové i individuální
  • pracovní telefon s možností využívání pro osobní účely, notebook
  • mzda 30.000 – 35.000 + odměny
  • individuální rozvržení pracovní doby a možnost občasné práce z domova

Preferred experience

Want to know more?