Mondelēz International - závody

HR Specialist

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Opava
  • 3 rok VŠ
  • > 1 rok

  • Spotřební zboží
  • Od 250 do 2000 zaměstnanců

  • Opava

Umí vykouzlit úsměv na rtech dětí i dospělých. Jsou předním výrobcem cukrovinek a pečených produktů, na kterých si pochutnává už řada generací. Na český a slovenský trh dodávají celkem 16 značek a více než 500 druhů výrobků. V jejich portfoliu najdeš takové lovebrandy, jako jsou čokolády Milka a Toblerone, sušenky Oreo a BeBe Dobré ráno nebo jemné pečivo Brumík. Nesmíme opomenout ani lokální značky Opavia, Fidorka, Figaro, Tatranky a lázeňské oplatky Kolonáda.
Mondelēz International působí v České republice a na Slovensku od roku 1992 a dnes je nezpochybnitelnou jedničkou ve výrobě sušenek a čokoládových cukrovinek na českém i slovenském trhu. V obou zemích zaměstnává více než 3 tisíce zaměstnanců a obchodní zastoupení firmy prodává na území České a Slovenské republiky neuvěřitelných 550 produktů pod 24 značkami.

Popis pozice

Hledáme posilu do našeho HR týmu – HR Specialisté dejte nám o sobě vědět!

Co Vám můžeme nabídnout:
• Svěříme Vám kompletní HR agendu pro cca 200 zaměstnanců (modré límečky)
• Stanete se klíčovým partnerem a poradcem manažerů v oblasti HR
• Dáme Vám prostor zapojit se do lokálních, republikových i regionálních projektů
• Oceníme Vaše nápady na zlepšení našich procesů
• Budete součástí široké sítě MDLZ HR profesionálů, kteří Vám pomohou v dalším rozvoji
• Umožníme Vám samostatnou práci, kdy hlavním kompasem pro Vás budou naše hodnoty:

#Milujeme naše spotřebitele a značky #Rosteme každý den #Děláme co je správné

Vítané zkušenosti

Co očekáváme my?
Parťáka:
• se smyslem pro humor, na kterého je spoleh
• má zkušenost v oblasti HR specialisty/generalisty/business partnera minimálně 2 roky
• disponuje komunikativní znalostí anglického jazyka
• ovládá na uživatelské úrovni MS Office
• ohromí nás komunikačními a organizačními dovednostmi Jsme hrdi na to, že máme vysoce výkonnou a spolupracující kulturu, kdy nabízíme podporu a rozvoj všech zaměstnanců, abychom zlepšili Vaši kariéru a pomohli Vám tak rozvíjet své znalosti a dovednosti. Na oplátku za Vaši angažovanost, úsilí a entuziazmus nabízíme širokou škálu firemních benefit.

  • Add to favorites
  • Share on Twitter
  • Share on Facebook
  • Share on LinkedIn

We thought these articles might interest you

Get inspired with this selection of articles

How to write speculative cover letters

You've found your dream company. But there are no open positions. Should you give up? No! Use these tips to write a strong speculative cover letter.