Mediální skupina MAFRA

Mediální skupina MAFRA

O Jindrovi

Rybaření není jeho jediný koníček. Je docela soutěživý člověk, takže se rád aktivně účastní všech sportů, kde se dávají góly a počítá se skóre. Hraje fotbal, tenis, squash i badminton. A když se neúčastní aktivně, jde se na nějaké utkání alespoň podívat. Nejvíc času ale věnuje své rodině, jeho ani ne roční dcerce a také práci okolo domu.

Mediální skupina MAFRA

Sledovat!

Seznam se s Jindrou

Velkou část Jindřichovy práce tvoří komunikace s klientem. A to jak telefonicky nebo e-mailem, tak osobně na schůzce. Nevyhne se ani administrativě, kam spadá příprava obchodních nabídek a media plánů. Je tu i pro svůj tým, a to zejména ve chvíli, kdy k nim nastoupí nový člověk, nebo když někdo z týmu projednává velkou zakázku. Chodí s obchodníky na schůzky, dává jim zpětnou vazbu a předává zkušenosti, které za roky působení v obchodu nasbíral.

Místo pro vlastní nápady

Jindra je vášnivý rybář, a když přemýšlel, čím by si zkrátil zimní přestávku, vymyslel celostátní magazín Rybaření, který vyšel v únoru 2019. Díky tomu se mohl seznámit s celebritami ze světa rybaření, jako je Jakub Vágner nebo Karel Nikl, a dozvědět se o připravovaných novinkách na nadcházející sezónu přímo z první ruky. A to není vše, podařilo se mu oslovit společnosti, které by u nich jinak neinzerovaly. Spojil příjemné s užitečným, pomohl k naplnění obchodního plánu a magazín měl takový úspěch, že ho vydají zas!

Vložit profil na své webové stránky