Sales support

  • Permanent contract
  • Praha

The company

Mediální skupina MAFRA

  • Média, Tisk, Vydavatelská činnost
  • From 250 to 2000 employees

The job

  • Praha

This position was filled!

Jsou největším mediálním domem v České republice. Stojí za stovkou tištěných i digitálních titulů. Jejich vlajkovou lodí je bezesporu nejčtenější seriózní deník MF DNES a hned v závěsu se drží Lidové noviny. Zpravodajské portfolio doplňují největší zpravodajský web iDNES.cz nebo server Lidovky.cz. Kromě toho vydávají i lifestylové časopisy jako je Cosmopolitan, Esquire nebo Harper´s Bazar, dále také Metro. Málokdo o nich ví, že stojí i za vyhledávačem jízdních řádů IDOS.cz, nebo že jsou provozovatelem virtuálního operátora MOBIL.cz. Neorientují se ale jenom na tištěná a online media. Zábavu a čerstvé informace přináší také divákům televize Óčko a posluchačům Radia Impuls.

Popis pozice

Hledáme spolehlivého parťáka, který dokáže pracovat samostatně a požadavky a přání klienta má vždy na prvním místě. Chceš, aby Tě práce bavila a měl/a si možnost profesního růstu? Můžeš se realizovat na tvorbě věrnostního programu pro držitele karet společnosti Mastercard a účastnit se i jejich eventů.

Neváhej a ukaž se nám! Dohromady tvoříme fajn tým a třeba jsi to právě Ty, koho hledáme :-)

Co bude náplní tvé práce?

  • Jednoduchá správa webů Priceless Specials CZ + SK, kde se jedná především o administrativní činnost a korektury textu.
  • Příprava, kompletace a nasazování kupónových nabídek, což zahrnuje také komunikaci s obchodníky a klienty, kontrolu textů a další úpravy.
  • Kompletace nabídek a podkladů od klientů a obchodníků pro pravidelné rozesílky newsletterů.
  • Evidence stahování voucherů jednotlivých klientů a pravidelný reporting Mastercardu.
  • Příprava jednoduchých případových studií a jejich prezentace – je třeba, aby Ti bylo komfortní vystupovat před lidmi.
  • Razíme pravidlo „náš zákazník, náš pán“, což znamená, že část Tvé pracovní náplně je i zákaznická péče.
  • Všichni si tady rádi pomáháme a i Tvá pozice by zahrnovala support pro obchodní tým.
  • … a další radosti jako Mystery shopping, pravidelná účast na setkání v kancelářích Mastercard, fakturace a reporting.

Co u nás získáš

  • Adekvátní finanční ohodnocení + balíček benefitů zahrnující například týden dovolené navíc, 2 sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné předplatné produktů, Multisport kartu a mnoho dalšího
  • Firemní notebook a mobilní telefon
  • Práci ve stabilním prostředí největší mediální skupiny na trhu
  • Přátelskou atmosféru a pomocnou ruku
  • Možnost seberozvoje
  • Účast na nejrůznějších společenských akcích atp.

Vítané zkušenosti

  • Pečlivost, pracovitost a samostatnost
  • Mít pro-klientský přístup
  • Být týmovým hráčem a učit se novým věcem.

Angličtina je na této pozici výhodou, nikoli podmínkou.

Čím dříve můžeš nastoupit, tím lépe!

  • Praha
  • Add to favorites
  • Share on Twitter
  • Share on Facebook
  • Share on LinkedIn

We thought these articles might interest you

Get inspired with this selection of articles

Application burnout...yes, it's real

As with online dating, casting your net too wide isn’t a great strategy. Swiping right every time doesn’t increase the chances of finding a soul mate!

8 tips for a successful HR interview

How do you sell yourself to someone who doesn’t have experience in your field? Find out how to handle an HR interview with these 8 tips!