Mediální skupina MAFRA

Redaktor/ka pro Rytmus života

  • Permanent contract
  • Praha
  • High School Diploma

The job

  • Praha

This position was filled!

Jsou největším mediálním domem v České republice. Stojí za stovkou tištěných i digitálních titulů. Jejich vlajkovou lodí je bezesporu nejčtenější seriózní deník MF DNES a hned v závěsu se drží Lidové noviny. Zpravodajské portfolio doplňují největší zpravodajský web iDNES.cz nebo server Lidovky.cz. Kromě toho vydávají i lifestylové časopisy jako je Cosmopolitan, Esquire nebo Harper´s Bazar, dále také Metro. Málokdo o nich ví, že stojí i za vyhledávačem jízdních řádů IDOS.cz, nebo že jsou provozovatelem virtuálního operátora MOBIL.cz. Neorientují se ale jenom na tištěná a online media. Zábavu a čerstvé informace přináší také divákům televize Óčko a posluchačům Radia Impuls.

Popis pozice

Chcete se podílet na vzniku vašeho oblíbeného časopisu? Fascinuje vás svět celebrit a chtěli byste proniknout do jeho zákulisí? Chcete si zlepšit své stylistické dovednosti?

Staňte se externím redaktorem Rytmu života!

Co nabízíme?
• atraktivní práci v nejčtenějším týdeníku v zemi,
• skvělé zkušenosti z největší mediální skupiny na trhu,
• pohodové kolegy,
• možnost být v centru společenského dění,
• zaměstnanecký poměr a benefity k tomu.

Nenechte si ujít jedinečnou šanci a přidejte se k nám!

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Vítané zkušenosti

Co budete potřebovat?

• předchozí zkušenosti z redaktorské pozice,
• nadšení pro práci,
• výbornou znalost českého jazyka a stylistiky,
• přehled o dění v tuzemském showbyznysu,
• ochotu účastnit se společenských akcí,
• časovou flexibilitu,
• pečlivost, zodpovědnost, zvídavost,

  • Add to favorites
  • Share on Twitter
  • Share on Facebook
  • Share on LinkedIn