Kooperativa

  • Finance, Insurance
  • Olomouc, Beroun, Blansko, Brandýs Nad Labem-Stará Boleslav, Brno, Bystřice Pod Hostýnem, Břeclav, Chomutov, Chrudim, Frenštát Pod Radhoštěm, Havlíčkův Brod, Hlinsko, Hodonín, Holešov, Holice, Hradec Králové, Jihlava, Jindřichův Hradec, Kroměříž, Kutná Hora, Kyjov, Liberec, Litoměřice, Luhačovice, Miroslav, Modřice, Moravský Krumlov, Mělník, Neratovice, Nymburk, Náchod, Opava, Ostrava, Otrokovice, Pardubice, Pelhřimov, Plzeň, Prachatice, Praha, Praha 8, Písek, Přerov, Přeštice, Rožnov Pod Radhoštěm, Rychnov Nad Kněžnou, Strakonice, Telč, Trutnov, Tábor, Třeboň, Třebíč, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Valašské Klobouky, Valašské Meziříčí, Velké Meziříčí, Veselí Nad Moravou, Vsetín, Vyškov, Zlín, Znojmo, Čelákovice, česká Třebová, české Budějovice, Říčany
  • www.koop.cz

Poznej Táňu

Svou kariéru zahájila Taťána už při studiích práva. Pracovala v exekutorském úřadě a poté nastoupila do mezinárodní advokátní kanceláře. Měla jedinečnou příležitost zúčastnit se stáže v New Yorku, kde pomáhala stálé misi České Republiky při OSN. Takže si sáhla i na diplomacii. Nakonec jí ale zaujala nabídka Kooperativy, a tak se přihlásila do trainee programu. Po poměrně náročném výběrovém řízení nastoupila a zůstala u hospodářských rizik. Nyní už rok a půl vede svůj tým, se kterým je maximálně spokojená.

O Táně

Ve volném čase se snaží aktivně odpočívat při sportu, ať už ve fitness centru nebo při běhání. Nedávno začala lézt na umělé stěně, tak uvidí, jestli to dotáhne i na opravdové skály. Ráda také cestuje, ideálně na místa, kam se za pár let nejspíš ani nedostane. Jednu ze svých dovolených například trávila cestou do ukrajinského Černobylu, což byl hodně silný zážitek, který neví, jestli by někdy chtěla opakovat.

Cestování a inovace

Její práce, má hodně daleko do nějaké šedivé rutiny. Během týdne nesedí jen v kanceláři, jezdí do různých poboček po celé České republice, kde školí odborníky v nových produktech tak, aby se pak oni sami mohli soustředit na obchod. S týmem přitom komunikují i s ostatními úseky Kooperativy a snaží se, aby inovace prostupovaly hladce celou společností. Její tým je plný skvělých a rozmanitých lidí. A možná právě proto jim to tak dobře klape.

Sledovat!

Umíme pomoct a poradit

Kooperativa funguje na českém trhu už čtvrt století a za tu dobu vyrostli do velké české firmy s mezinárodním rozhledem i partnery. Mají přes dva miliony klientů a chtějí víc než jen vyhovět jejich přáním a požadavkům, chtějí je předčít. Nechtějí být neosobní společností, ví, že aby byli úspěšní, musí dobře rozumět lidem a jejich osudům. To platí i o přístupu k zaměstnancům, v němž chtějí jít naproti specifickému potenciálu každého z nich a přistupovat férově ke všem bez výjimky.

Neusínáme na vavřínech

Aby zákazníkům mohli poskytovat ty nejlepší služby, neustále přemýšlí o tom, jak se zlepšovat. Sledují trendy, vyhledávají nejnovější postupy a využívají moderní technologie k práci. Především ale umožňují profesionální a osobní růst zaměstnancům. Často se tak děje v prostředí vlastních školicích center uprostřed krásné přírody Milevska a Vysočiny. Zde se konají nejrůznější teambuildingové akce, na kterých si pracovníci mohou zostřit své schopnosti v prezentování, manažerských dovednostech či se třeba společně zaměřit na co nejetičtější poskytování služeb zákazníkům.

Nudu u nás nečekej

Nováčky nehází rovnou do vody, ale nejprve je učí plavat. Trainee program za svoji desetiletou existenci už zvládl mnoho bývalých účastníků vynést až na vysoké manažerské pozice, a tak jsou na něj i na ně náležitě pyšní. Trainee neustrne pouze na jedné pozici, ale dostane možnost vyzkoušet si práci i na dalších. Jde jim o to, aby měl každý možnost najít přesně to místo, které bude plně vyhovovat jeho schopnostem, dovednostem a zájmům.

Zlepšujeme svět kolem nás, kde se dá

Jako pojišťovna často pomáhají lidem, kteří se ocitli v těžké či nepříjemné životní situaci. Zkušenosti v tomto ohledu využívají i mimo pracovní prostředí, snaží se rozvíjet a podporovat rozmanité prospěšné projekty. Nadace Kooperativy se zaměřuje na české rodiny a snaží se díky grantům a podpoře příslušných odborníků zlepšit situaci českých rodin tam, kde se objevují problémy. Stejně tak spolupracují s centry, která cvičí asistenční psy či poskytují hipoterapii. Samotní zaměstnanci pak mají možnost aktivně se této pomoci zúčastnit během dobrovolnických dnů.

Vložit profil na své webové stránky

to_validate : společnost prošla validací, je viditelná pro všechny, ale zatím nebyla indexována