Kooperativa

  • Finance, Insurance
  • Olomouc, Beroun, Blansko, Brandýs Nad Labem-Stará Boleslav, Brno, Bystřice Pod Hostýnem, Břeclav, Chomutov, Chrudim, Frenštát Pod Radhoštěm, Havlíčkův Brod, Hlinsko, Hodonín, Holešov, Holice, Hradec Králové, Jihlava, Jindřichův Hradec, Kroměříž, Kutná Hora, Kyjov, Liberec, Litoměřice, Luhačovice, Miroslav, Modřice, Moravský Krumlov, Mělník, Neratovice, Nymburk, Náchod, Opava, Ostrava, Otrokovice, Pardubice, Pelhřimov, Plzeň, Prachatice, Praha, Praha 8, Písek, Přerov, Přeštice, Rožnov Pod Radhoštěm, Rychnov Nad Kněžnou, Strakonice, Telč, Trutnov, Tábor, Třeboň, Třebíč, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Valašské Klobouky, Valašské Meziříčí, Velké Meziříčí, Veselí Nad Moravou, Vsetín, Vyškov, Zlín, Znojmo, Čelákovice, česká Třebová, české Budějovice, Říčany
  • www.koop.cz

Poznej Báru

Hned po střední škole začala Bára pracovat a dálkově přitom studovala humanitní vědy a historii. Prošla různými pozicemi v logistice a IT, jako např. projektový manažer, pracovník a vedoucí Service desku. Snaží se kombinovat humanitní přístup a zkušenosti s informačními technologiemi a řízením. Myslí si, že je to v konzultantském oboru výhodou.

Skvělá komunikace

Právě jednání s lidmi je v Kooperativě jiné než na některých místech, kterými si prošla. Atmosféra je příjemně otevřená a nikdo se nebojí říct nahlas, co si myslí. Líbí se ji, že to tak funguje v rámci celé firmy, nejen v případě nejbližších spolupracovníků. Pokaždé ji udělá velkou radost, když někdo z kolegů, s nimiž její oddělení komunikuje, vyjádří spokojenost.

O Báře

Koníčků má víc než samotného volného času, ale v poslední době se především snaží dělat věci, do nichž se ji dřív moc nechtělo. Objevuje tak nové možnosti. Například běhání a jóga, ty ji připadaly vždycky nudné, ale dnes už se jim snaží věnovat pravidelně. Začala také jezdit na koni a vrací se ke své lásce z dřívějška – k opernímu zpěvu. Také ráda čte. Dřív se ještě věnovala hodně kubánské salse, ale na to už ji, bohužel, nezbývá tolik času.

Sledovat!

Umíme pomoct a poradit

Kooperativa funguje na českém trhu už čtvrt století a za tu dobu vyrostli do velké české firmy s mezinárodním rozhledem i partnery. Mají přes dva miliony klientů a chtějí víc než jen vyhovět jejich přáním a požadavkům, chtějí je předčít. Nechtějí být neosobní společností, ví, že aby byli úspěšní, musí dobře rozumět lidem a jejich osudům. To platí i o přístupu k zaměstnancům, v němž chtějí jít naproti specifickému potenciálu každého z nich a přistupovat férově ke všem bez výjimky.

Neusínáme na vavřínech

Aby zákazníkům mohli poskytovat ty nejlepší služby, neustále přemýšlí o tom, jak se zlepšovat. Sledují trendy, vyhledávají nejnovější postupy a využívají moderní technologie k práci. Především ale umožňují profesionální a osobní růst zaměstnancům. Často se tak děje v prostředí vlastních školicích center uprostřed krásné přírody Milevska a Vysočiny. Zde se konají nejrůznější teambuildingové akce, na kterých si pracovníci mohou zostřit své schopnosti v prezentování, manažerských dovednostech či se třeba společně zaměřit na co nejetičtější poskytování služeb zákazníkům.

Nudu u nás nečekej

Nováčky nehází rovnou do vody, ale nejprve je učí plavat. Trainee program za svoji desetiletou existenci už zvládl mnoho bývalých účastníků vynést až na vysoké manažerské pozice, a tak jsou na něj i na ně náležitě pyšní. Trainee neustrne pouze na jedné pozici, ale dostane možnost vyzkoušet si práci i na dalších. Jde jim o to, aby měl každý možnost najít přesně to místo, které bude plně vyhovovat jeho schopnostem, dovednostem a zájmům.

Zlepšujeme svět kolem nás, kde se dá

Jako pojišťovna často pomáhají lidem, kteří se ocitli v těžké či nepříjemné životní situaci. Zkušenosti v tomto ohledu využívají i mimo pracovní prostředí, snaží se rozvíjet a podporovat rozmanité prospěšné projekty. Nadace Kooperativy se zaměřuje na české rodiny a snaží se díky grantům a podpoře příslušných odborníků zlepšit situaci českých rodin tam, kde se objevují problémy. Stejně tak spolupracují s centry, která cvičí asistenční psy či poskytují hipoterapii. Samotní zaměstnanci pak mají možnost aktivně se této pomoci zúčastnit během dobrovolnických dnů.

Vložit profil na své webové stránky

to_validate : společnost prošla validací, je viditelná pro všechny, ale zatím nebyla indexována