This position is no longer available.

Trenér/-ka prodeje a manažerských dovedností

Permanent contract
Olomouc
Salary: Not specified
No remote work

Kooperativa
Kooperativa

Interested in this job?

jobs.faq.title

The position

Job description

Do týmu obchodního oddělení Agentury severní Morava hledáme nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici Trenér.

Pozor, nehledáme jen tak někoho. Naše práce nás baví a potřebujeme, abyste mezi nás zapadl/a nejen pracovně, ale také lidsky. Každý z nás jsme totiž originál a dohromady tvoříme bezva tým. Momentálně nám ale 1 kousek skládačky schází….

Náplň práce

  • Úzká spolupráce s regionálními řediteli a manažery obchodních skupin na rozšiřování jejich obchodních týmů a profesním rozvoji pojišťovacích poradců a manažerů
  • Školení obchodní služby včetně prodejních dovedností
  • Příprava prezentací, workshopů a školících materiálů
  • Cestování v rámci střední a severní Moravy

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Praxe v pojišťovnictví nebo finanční sféře výhodou
  • Zkušenosti s trénováním prodejních dovedností vítány
  • Flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost
  • Výbornou znalost MS office
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

  • Zázemí stabilní pojišťovny a mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group
  • Odpovědnou a samostatnou práci s možností seberealizace a profesního rozvoje
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Pracovní poměr na dobu určitou

Kde budete mít kancelář?

  • preferujeme v Ostravě, ale je možnost i v Olomouci
  • zázemí máme vždy přímo v srdci (centru) města

Videa

EBGnBjyJe9o

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Zdravotní volno/sickdays

Want to know more?