This position is no longer available.

Vývojář Java

Permanent contract
Prague
Salary: Not specified
No remote work
Experience: > 3 years

ICZ
ICZ

Interested in this job?

jobs.faq.title

The position

Job description

Hledáme spolehlivého kolegu, který posílí náš tým a pomůže nám v dalším růstu. Nevadí, pokud nejsi v požadovaných znalostech guru. Důležitý je zápal pro věc, chuť se dále rozvíjet a přicházet s novými nápady. Zajímavou práci a odpovídající ohodnocení u nás najdeš i v případě, že jsi špičkový odborník. Budeš se podílet na analýze a návrhu architektury našich aplikací a samostatně se rozhodovat jak požadované funkcionality implementovat do kódu. Pokud máš alespoň 2 roky praxe s Java vývojem, jsi ten, koho hledáme.

Náplň práce:

  • Spolupráce na vývoji back-end modulů navrhovaných jako samostatné služby, které tvoří modulární systém.
  • Dočasně také údržba původní aplikace, která je předmětem přepisu.

Výběr benefitů, které nabízíme:

  • Možnost být u začátku nového projektu.
  • Benefity formou Cafeterie s volbou jejich čerpání dle vlastních preferencí (stravenky, MultiSport karta, penzijní/životní pojištění, jazykové kurzy, služby, nákupy v e-shopech, atd.)
  • Relax zóna (fotbálek, PS4, šipky…)
  • Moderní pracovní prostředí
  • Mobilní telefon a výkonný notebook i pro soukromé účely
  • Pravidelné vzdělávání (interní i externí kurzy vedené odborníky)
  • Možnost parkování ve firemních podzemních garážích
  • Flexibilní pracovní doba a možnost HomeOffice

Preferred experience

  • 3 roky praxe vývoje v Java 1.7 a novější
  • 1 rok praxe vývoje ve Spring nebo Spring Boot
  • Schopnost dát dohromady základní SQL výrazy
  • Běžná orientace v XML a XSD
  • REST

Vývojový stack:

  • Java 8 a vyšší, Open JDK
  • Spring Boot / Spring Cloud, MyBatis
  • Git / Bitucket
  • Maven
  • JFrog Artifactory
  • Jenkins
  • Sonar
  • Automatizované testy
  • JIRA
  • Confluence

Provozní stack:

  • OS – Linux / Windows
  • Apache Tomcat
  • Orace DB, MS SQL, MariaDB
  • ELK Stack
  • Netflix Eureka + Zuul
  • RabbitMQ

Want to know more?

These job openings might interest you!

These companies are also recruiting for the position of “Vývoj softwaru a webových stránek”.