This position is no longer available.

Vedoucí testovacího oddělení

Permanent contract
Prague
Salary: Not specified
No remote work
Experience: < 6 months
Education: High School Diploma

ICZ
ICZ

Interested in this job?

jobs.faq.title

The position

Job description

Pro vývoj nové cloud enterprise aplikace z oblasti správy dokumentů a dočasnou údržbu stávajících DMS aplikací hledáme odvážného a pracovitého kolegu, který se bude podílet na budování moderní a uživatelsky atraktivní aplikaci, která nastaví nový etalon v dané oblasti.

Náplň práce:

  • Intenzivní práce v bug/issue tracking nástroji JIRA
  • Tvorba testovacích scénářů a automatizovaných testů
  • Pokyny k release verzí aplikace
  • Tvorba metodiky a dokumentace v Confluence / Wiki
  • Koordinace týmu 5ti testerů
  • Vedoucí týmu je zároveň výkonným pracovníkem

Na oplátku Vám nabízíme:

  • Benefity formou Cafeterie s volbou jejich čerpání dle vlastních preferencí (stravenky, MultiSport karta, penzijní/životní pojištění, jazykové kurzy, služby, nákupy v e-shopech, atd.)
  • Relax zóna (fotbálek, PS4, šipky…)
  • Moderní pracovní prostředí
  • Mobilní telefon a výkonný notebook i pro soukromé účely
  • Pravidelné vzdělávání (interní i externí kurzy vedené odborníky)
  • Možnost parkování ve firemních podzemních garážích
  • Flexibilní pracovní doba a možnost HomeOffice

Preferred experience

  • Zkušenosti s automatizovaným a manuálním testováním
  • Znalost SoapUI
  • Praktická zkušenost s testováním API rozhraní
  • Praktická znalost JIRA, dotazů SQL
  • Zkušenost s vedením týmu (min. 2 roky) - VÝHODOU

Výhodou:

  • Zkušenosti s Adobe Robohelp a TestLink
  • Zkušenost s vedením týmu

Want to know more?