This position is no longer available.

Senior .NET developer/architekt

Permanent contract
Prague
Salary: Not specified
No remote work

ICZ
ICZ

Interested in this job?

jobs.faq.title

The position

Job description

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Vývoj webových aplikací a API na platformě Microsoft ASP.NET
  • Integrace s ostatními systémy přes SOAP a REST
  • Výběr vhodných technologií pro implementaci IS, návrh architektury IS
  • A k tomu velká porce programování
  • Mentoring méně zkušených kolegů vývojářů

Co očekáváme?

  • Dobrou znalost problematiky vývoje webových aplikací na platformě Microsoft .NET (ASP.NET MVC, ASP.NET Core…)
  • Dobrou znalost platformy Microsoft .NET obecně (C# 6.0/7.0, Rest, Entity Framework…)
  • Znalost databázové problematiky (MSSQL)
  • Pokročilejší znalost webových technologií (HTML, jQuery)
  • Zkušenost s DevOps, CI/CD, GIT, JIRA
  • Znalost anglického jazyka na úrovni čtení technické dokumentace a specifikace
  • Schopnost práce v týmu s přesahem do mentoringu
  • Alespoň 5 let praxe

Výhodou:

  • Znalost návrhu a vývoje REST rozhraní pro webové aplikací
  • Znalost prostředí a technologií Microsoft Azure
  • Znalost Archimate nebo Enterprise Architect

Co Vám nabízíme:

  • zajímavou příležitost a prostor pro perspektivní práci s možností realizace vlastních nápadů
  • možnost podílet se na unikátních projektech
  • šanci pracovat v inspirativním kolektivu zkušených profesionálů, kteří jsou nositeli odborných certifikací
  • získání zkušeností ze zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti, s více jak 20letou historií na trhu IT, která se může pochlubit řadou významných ocenění (např. IT Projekt roku, Českých 100 nejlepších aj.)
  • flexibilní pracovní dobu a možnost home office, 5 týdnů dovolené
  • den volna na dobrovolnické aktivity
  • podporu ve Vašem dalším rozvoji a vzdělávání (např. v rámci interních kurzů)
  • výběr ze široké škály benefitů podle vlastních priorit (sport, kultura, cestování, stravenkový paušál…)
  • skvělé zážitky z našich teambuildingových akcí a jiných společných aktivit

Pokud se v popisu pozice vidíte alespoň z poloviny, budeme se těšit na Vaše CV! Rádi Vás přivítáme v týmu ICZ!

Benefits

  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce

Want to know more?

These job openings might interest you!

These companies are also recruiting for the position of “Vývoj softwaru a webových stránek”.