This position is no longer available.

Java vývojář pro projekty ve zdravotnictví

Permanent contract
Brno
Salary: Not specified
No remote work
Experience: < 6 months
Education: High School Diploma

ICZ
ICZ

Interested in this job?

jobs.faq.title

The position

Job description

Přijďte využít svůj potenciál a stát se součástí týmu jedné z předních českých IT společností.
Máte šanci přispět ke zlepšení technologické úrovně našeho zdravotnictví za využití aplikací na platformě JavaEE – daří se nám rozvíjet nemocniční informační systémy, pomáhat v systematizaci a archivaci zdravotnické dokumentace, řídit národní a zdravotní hygienické registry nebo zpracovávat obrazovou dokumentaci pacientů napříč celou Českou republikou.

Co budete dělat:

  • Podílet se na návrhu, vývoji a údržbě moderních JavaEE mobilních aplikací v rámci 2 klíčových projektů - KIS (klinický informační systém) a ePACS (vývoj integrační platformy a rozvoj systému pro archivaci zdravotnické dokumentace)
  • Realizovat se v malém týmu Java nadšenců

Co nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu a možnost HomeOffice
  • 1x ročně plně hrazený pracovní den na dobrovolnické aktivity
  • Benefity formou Cafeterie s volbou jejich čerpání dle vlastních preferencí (stravenkový paušál, MultiSport karta penzijní/životní pojištění, jazykové kurzy, služby, nákupy v e-shopech, atd.)
  • Firemní notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Pravidelné vzdělávání (interní i externí kurzy vedené odborníky)
  • Smysluplnou práci s jasně viditelnými výsledky v reálném provozu našich zákazníků, žádné kódování „do šuplíku“
  • Zajímavou příležitost a prostor pro perspektivní práci s možností realizace vlastních nápadů
  • Zázemí stabilní firmy s dlouholetou působností na českém trhu
  • Moderní pracovní prostředí a kanceláře (dobře dostupné MHD či autem)
  • Relax zónu s kulečníkem

Preferred experience

Co očekáváme:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického zaměření
  • Zkušenost na JavaEE projektu, se Spring a SQL
  • Samostatnost, spolehlivost, flexibilitu a smysl pro týmovou práci
  • Chuť učit se nové věci

Vítáme:

  • Zkušenost s technologiemi Hibernate, XML technologie, web services, JPA, PostgreSQL
  • Znalost frontend Framework (Gwt/SmartGwt) a metodologii vývoje (continuous integration, TDD, agilní metodiky)
  • Znalost Wicket, Maven, Jasper reports, Java Crypto API, JAXB, Design Patterns
  • Zkušenost s agilními metodami vývoje SW (např. SCRUM)

Want to know more?

These job openings might interest you!

These companies are also recruiting for the position of “Vývoj softwaru a webových stránek”.