Hello bank!

Pokud se společnost rozhodne implementovat změnu nebo zavést nový produkt, vstupuje na scénu projektová manažerka Míša. Ta je za projekt zodpovědná od jeho zahájení přes vytvoření projektové dokumentace a vedení projektu až po jeho ukončení a následné vyhodnocení. Musí zajistit dodržení termínů, a zároveň nepřekročit rozpočet. Její práce je zejména o spolupráci napříč odděleními, a právě pestrost a spolupráce s lidmi baví Míšu nejvíc.

Na víkendy jezdí mimo Prahu a volný čas nejraději tráví v horách. V minulosti žila celkem 5 let ve Velké Británii a 2 roky v Itálii, a právě tam si zamilovala jak italské, tak švýcarské a rakouské Alpy. Nepohrdne ale ani českými vrcholy. Velmi blízko má i ke zpěvu, který trénuje se svou osobní učitelkou.

Michal do firmy nastoupil v roce 2014 jako datový analytik, nyní pracuje v oddělení risk managementu. Požádá-li zákazník o úvěr, je hodnocen na základě automatizovaných scoringových modelů. A právě ty spravuje Michal. Komunikuje napřič odděleními, zná detailně firemní IT infrastrukturu a ví, jak funguje komunikace s ostatními systémy. S centrálou ve Francii řeší statistické modely, protože je zároveň expertem na klientská data.

Ve volném čase rád cestuje, a když zrovna není na cestách, dělá si plány na další výlet. Strávil rok v zahraničí, kdy procestoval jihovýchodní Asii, Nový Zéland, Austrálii a Balkán. Jeho příští zastávkou je Guatemala. Je také velkým gurmánem a filmovým fanouškem.

Jana vede tým 13 lidí, kteří skrze telemarketingové kampaně nabízejí produkty Hello bank!. Do firmy nastoupila v červnu 2010 jako operátorka call centra a vypracovala se až na pozici manažerky telemarketingu. Jana motivuje své kolegy, aby podávali co nejlepší obchodní výsledky. Když se nedaří, vezme je ven na kávu a s každým si ráda popovídá. Negativní motivace jí nic neříká, vždy se kolegy snaží povzbudit a zajímat se i o jejich osobní problémy. Na starosti má také docházku a reporting. Na práci ji nejvíc baví to, že nikdy předem neví, jaký den ji v práci čeká.

Jana je vášnivá běžkyně, běhat chodí každé ráno před prací. Nedávno běžela půlmaraton v Plzni a časem by ráda natrénovala i na maraton.

Sledovat!

Představení společnosti

Hello bank! je obchodní značkou české pobočky francouzské banky BNP Paribas Personal Finance SA. Obchodní značka Hello bank! se vyvinula z úvěrové společnosti Cetelem, a to především díky poptávce zákazníků po moderních bankovních službách. Do jejího portfolia patří běžné a spořicí účty, spotřebitelské úvěry, osobní půjčky, kreditní karty a pojištění k úvěrům. Má pobočky v Praze, Ostravě a Brně a klientům je k dispozici i díky široké partnerské síti s 1800 prodejními místy.

Hello bank! si zakládá na moderním přístupu k zákazníkům a od toho se odvíjejí i firemní hodnoty – Smart (digitální technologie), Safe (zodpovědné financování), Human (zákaznicky orientovaný přístup), Simple (jednoduchost a dostupnost řešení).

Je to banka, která myslí na lidi. A to i v rámci svých CSR aktivit, které se týkají 4 oblastí – finanční gramotnost, ekologie, charita a spokojenost zaměstnanců. Podporuje například Rekola, Do práce na kole, Wannado, a stojí za projektem Bankéři jdou do škol, kdy zástupci banky učí studenty základních a středních škol finanční gramotnosti.

Koho hledají?

Každý, kdo se chce v práci posouvat, dostane v Hello bank! spoustu příležitostí. Interní mobilita je na denním pořádku. Stačí mít zápal pro věc a ideálně také trochu praxe. Na své si přijdou i absolventi. Pozice telefonních a osobních bankéřů nebo specialistů vymáhání pohledávek jsou vhodným startem bankovní kariéry. Důležitá je pečlivost, komunikativnost a chuť zvládnout i trochu administrativy. Zaměstnanci mezi sebou rádi přivítají i brigádníky, kteří si mohou nastavit pracovní dobu podle svých možností a po dostudování začít pracovat v bance na plný úvazek.

Co je dobré vědět?

Hello bank! pro kolegy každoročně pořádá víkendový teambuilding. Letos to byl Dobrovíkend spojený s dobrovolnickými aktivitami, sportem, soutěžemi a večerní zábavou. Zaměstnanci se také těší ze zvýhodněných zaměstnaneckých úvěrů, šesti týdnů dovolené (po 2 letech ve firmě), Cafeterie, příspěvku na penzijní a životní pojištění, jazykových kurzů, zvýhodněné Multisport karty a stravenek v hodnotě 100 Kč (74 Kč hradí zaměstnavatel).

Vložit profil na své webové stránky