GSK

GSK

Marketing Trainee - HIV

  • Částečný úvazek
  • Praha

Společnost

GSK

GSK

  • Farmacie/ Biotechnologie
  • Od 50 do 250 zaměstnanců

  • Praha

Tato pozice byla obsazena!

Jsou pobočkou jedné z největších farmaceutických firem na světě a můžou tedy nabídnout zázemí a stabilitu pro rozvoj i realizaci nápadů. Každý u nich dostává prostor dělat smysluplnou práci a umožňovat lidem být aktivnější, cítit se lépe a žít déle. Všichni v GSK si uvědomují důležitost kvality lidského života a snaží se tak udržet pozici jednoho z předních světových inovátorů v tomto oboru a přinášet hodnotu pro pacienty a společnost.

Popis pozice

Do našeho trainee programu hledáme šikovného studenta/studentku 2-4 roč., který je pečlivý, komunikativní, ovládá angličtinu, láká ho práce v marketingu a rád by získal zkušenosti ve farmaceutické firmě. Nabízíme moderní pracovní prostředí v open space na Praze 4, flexibilní pracovní dobu a dlouhodobou spolupráci v případě oboustranné spokojenosti.

Co bude náplní Tvojí práce:

  • Podpora Komerčního manažera v oblasti marketingu HIV
  • Komunikace s lokálními a zahraničními agenturami
  • Komunikace s interními odděleními společnosti
  • Podílení se na organizaci kongresů a edukačních seminářů pro odbornou veřejnost
  • Podílení se na přípravě podkladů pro účast společnosti na tendrech v nemocnicích
  • Podílení se na přípravě promo materiálů, webových stránek, digital kampaní pro odbornou i laickou veřejnost
  • Koordinace inzerce v odborných časopisech
  • Práce s interními systémy
  • Administrativní podpora oddělení

Co u nás získáš

    • Práce na DPP/DPČ - max. 80 hodin měsíčně
    • Prostředí mezinárodní stabilní originální farmaceutické firmy
    • Široká řada tréninků a možností vzdělávání
    • Flexibilní pracovní doba
    • Služební notebook
    • Možnost karty Multisport
    • Online výuka angličtiny

Vítané zkušenosti

    • Student VŠ (2.- 4. ročník), zájem o farmacii výhodou
    • Pokročilá znalost AJ
    • Výborné komunikační schopnosti
    • Pokročilá znalost práce s MS Office, PowerPoint a Excel
    • Samostatnost a preciznost při plnění úkolů
    • Proaktivní přístup k práci, teamový hráč
GSK

GSK

  • Praha
  • Add to favorites
  • Share on Twitter
  • Share on Facebook
  • Share on LinkedIn

We thought these articles might interest you

Get inspired with this selection of articles

How to write speculative cover letters

You've found your dream company. But there are no open positions. Should you give up? No! Use these tips to write a strong speculative cover letter.

8 tips for a successful HR interview

How do you sell yourself to someone who doesn’t have experience in your field? Find out how to handle an HR interview with these 8 tips!