GoodCall

  • Human Resources, Job Training, Recruitment
  • Praha, Brno, Liberec, Zlín
  • www.goodcall.eu
GoodCall

Blake i společnost chtějí to samé

Pro něj osobně je na GoodCall nejlepší to, do jaké míry cíle společnosti odpovídají tomu, čeho se on sám snaží dosáhnout v každodenním životě. Když se ráno probudí, chce naplnit svůj den tím, že obohatí životy lidí okolo sebe. A to “okolo” je mnohem širší díky GoodCall, protože je schopný posunout dál kariéru nepřebernému množství lidí. Navíc díky tomu, že jejich firma je dynamická a nestojí ani chvíli na místě, pro něj neexistuje něco jako typický den. V GoodCall se snaží být efektivní a flexibilní. Pokud přijdou v pondělí s nápadem, tak by měl být do středy prodiskutovaný a v pátek už by měl být realitou.

GoodCall
GoodCall
GoodCall

Sledovat!

Poznej Blakea

Práce pro GoodCall se dá v podstatě považovat za průsečík celé jeho předchozí kariéry. Dříve se pohyboval ve finančním sektoru a poté v recruitmentu pro bankovní instituce. Odtud přešel jinam, protože headhunting se nevyhýbá ani headhunterům samotným. Nakonec se vrhnul do světa startupů, kde se zabýval inovativními projekty z oblasti e-commerce. Když se ptal lidí z recruitmentu na to, co se za dobu, kdy působil jinde, změnilo, šokovalo ho zjištění, že obor vlastně stojí léta na stejném místě. V GoodCall viděl unikátní šanci, jak rozhýbat status quo a posunout recruitment vpřed.

Lásky jeho života

GoodCall a on mají propojené cíle i osudy. Proto může zcela upřímně říct, že miluje svou práci. V podstatě ji nevnímá ani jako práci, stala se z ní hlavní vášeň. Ať už je pondělí, středa nebo sobota, jeho nadšení pro práci, kterou v GoodCall dělá, ho neustále nabíjí energií. A když není zrovna v kanceláři, tak se snaží být aktivní, jak jen to jde. Věnoval se všem sportům, které existují. Lední hokej? Jasně. Americký fotbal? Stoprocentně. Tenis? Samozřejmě! Nejvíc pozornosti se ale snaží věnovat rodině, která je pro něj ze všeho nejdůležitější. Tráví hodně času s dětmi, ale také se snaží s manželkou zajistit, aby měli dostatek chvil jen pro sebe navzájem.

Vložit profil na své webové stránky