Senior Recruiter/Team Leader - Business Services
GoodCall

GoodCall

The company

GoodCall

GoodCall

  • Human Resources, Recruitment, Job Training
  • From 50 to 250 employees

The job

This position was filled!

Poznáte je?

GoodCall je nový typ náborové společnosti, která mění pravidla recruitmentu. Vyvažuje misky vah a spojuje ideální dvojice. Staví HR na novou úroveň. Používá nové technologie, často neozkoušené postupy a nechává se inspirovat těmi nejlepšími v oboru. Přináší do recruitmentu nový vítr a dělá ho kvalitnější a zábavný!

GoodCall
Chcete se dozvědět více o GoodCall?Firemní kultura, týmy, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
Navštivte profil

Popis pozice

Recruitment. To určitě neslyšíte poprvé. Tenhle obor je nyní důležitější než kdy dřív. GoodCall je společnost, která prosazuje moderní a zodpovědný přístup k náboru a mění svět recruitmentu k lepšímu. Budujeme nejinovativnější recruitment centrum ve střední Evropě - přidejte se k nám!

Oblast business services je svižné prostředí a kdo chvíli stál, již stojí opodál. Abychom stíhali našim klientům a stále jim mohli nabízet služby v té nejvyšší kvalitě, rozšiřujeme Commercial tým pod taktovkou Jirky Schlögla a hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Senior Recruitera!

Recruiter v GoodCallu je člověk, který se na denní bázi:

  • stará o klienty (zprostředkovává jim vhodné uchazeče, je s nimi v pravidelném kontaktu, sděluje zpětnou vazbu z trhu, poskytuje konzultace v rámci svého oboru),
  • pečuje o kandidáty (vyhledává je, aktivně oslovuje, udržuje s nimi kontakt, realizuje online či offline pohovory, provází je výběrovými řízeními, dává doporučení, zjišťuje a sděluje zpětnou vazbu),
  • pracuje s interní databází (dbá na kvalitu dat, pracuje s analytikami, dobře se orientuje v různých funkcionalitách).

Úzce spolupracovat budete s týmem vyškolených Talent Sourcerů/Recruiterů, kteří se zaměřují na strategii sourcingu, vyhledávání, oslovování a pre-screening kandidátů. Vaším úkolem bude kolegy vést, být jim mentorem a zasazovat se o jejich další růst, stejně tak jako rozvoj týmu a divize jako celku.

Požadavky na pozici

  • Člověka s předchozí zkušeností s recruitmentem či sourcingem, ideálně v oblasti business services (SSC/multilingual).
  • Angličtina na výborné úrovni je nutností, jelikož řada našich klientů i kandidátů jsou cizinci. Další jazyky mohou být výhodou.
  • Někoho s chutí se v těchto oblastech i nadále rozvíjet.
  • Osobnost, která má komunikační dovednosti na vysoké úrovni, analytické uvažování, orientaci na cíl a na zákazníka, podnikavého ducha, empatii a houževnatost.

A co nabízíme na oplátku?

  • Práci ve firmě, kde můžete aktivně ovlivňovat veškeré dění.
  • Podporu nejen ze strany managementu a kolegů, ale také dedikovaného Head of Talent Sourcing, Marketing týmu a People Care týmu.
  • Investice do Vašeho dalšího rozvoje (prostřednictvím kurzů sesterské Recruitment Academy, interních programů i ad hoc školení a úzké spolupráci napříč týmem i firmou).
  • Aktivní podporu inovací, práci s technologiemi, důraz na dobré mezilidské vztahy.
  • Možnost se kromě své práce realizovat i v některé z dalších oblastí - v rámci specifických projektů (pro klienty např. organizujeme tematická setkávání, natáčíme podcast, realizujeme outplacementové programy) nebo coby konzultant sesterské neziskové společnosti Genixa, případně jako člen interní Social Committee a v mnohých dalších.
  • Společné - společenské - akce a projekty napříč žánry (sport, kultura aj.).
  • Příjemné kanceláře na adrese Václavské náměstí 1 (když pandemická situace dovoluje) a flexibilní možnosti nastavení spolupráce k všestranné spokojenosti (to jsme uměli už před pandemií).
  • Možnost si vybrat, zda chcete pracovat s vlastním notebookem a/nebo telefonem, a mít to kompenzováno formou Flexi Passů, nebo dáváte přednost firemním.
  • Neotřelé benefity (měsíční sabbatical po třech odpracovaných letech, volno navíc při speciálních životních událostech aj.) i ty klasičtější (Multisport karta apod.).

Nahlédnout k nám do týmu můžete i prostřednictvím sociálních sítí:

A pokud by vás zajímalo, co o nás říkají naši (současní i bývalí) zaměstnanci, prohlédněte si nás na Atmoskopu:

GoodCall

GoodCall

Interested in this offer?

  • Share on LinkedIn
  • Share on Facebook
  • Share on Twitter