GoodCall

GoodCall

  • Human Resources, Job Training, Recruitment
  • Praha, Brno, Liberec, Zlín, České Budějovice
  • View website

GoodGroup l Propadli recruitmentu

GoodCall je součástí GoodGroup, která svým komplexním přístupem zvyšuje úroveň náboru a probouzí svět strnulého recruitmentu už více než 8 let: v GoodCall propojují na trhu práce kandidáty se společnostmi, prostřednictvím Recruitment Academy rozvíjejí (nejen) HR profesionály, kterým zároveň díky Datacruit ATS pomáhají podstatně zjednodušit a zefektivnit jejich práci. Jako první na českém trhu nabízeli mobilní aplikaci pro hledání práce, ve spolupráci s Microsoftem přinášejí veřejnosti IT kurzy, možnost certifikací a rozšířené pracovní příležitosti zdarma, a mají také srdce na dlani - pomáhají hledat lidem znevýhodněným na trhu práce nové zaměstnání v rámci neziskové organizace Genixa.

GOODCALL - personálně poradenská agentura

Dělají recruitment jinak! Slepě nenavolávají kdekoho, ale s využitím technických „features“ na vysoké úrovni hledají pro firmy ty nejlepší lidi. Věří také v koncept zaměstnance na prvním místě, který se odráží v jejich „Happy People Policy“. Protože jedině spokojený zaměstnanec může odvádět kvalitní práci a zajišťovat tak spokojenost klientů a kandidátů. Důvěra v zaměstnance u nich vždy hraje prim. Mnoho lidí překvapí míra volnosti a otevřenosti, která je pro práci v GoodCallu typická. Goodcalláci jsou přesvědčeni o tom, že je práce musí bavit. Pokud to neplatí, zajímají se, jak to změnit.

Udržují si povahu start-upu a hodlají si ji zachovat napořád. To ovšem také znamená, že pracují tvrdě, občas je neminou dlouhé pracovní dny i týdny. Věří ovšem, že takový přístup je v případě, že chtějí stvořit něco zcela výjimečného, prostě potřeba! Díky kladnému hodnocení, které dostávají od současných i bývalých zaměstnanců, věří, že dělají správně.

Více o GoodCall
Recruitment Process Outsourcing

Recruitment Process Outsourcing

Firmám poskytují různé druhy služeb, jednou z nich je i možnost „zapůjčení“ konzultanta na kratší či delší období. Jejich kolegové se tak mnohdy stávají i fyzicky součástí předních firem nejen v České republice, ale i zahraničí. Portfolio klientů se pohybuje od úspěšných startupů po zavedené korporáty. Jste již zkušeným recruitment či HR konzultantem? Přidejte se!

Více o RPO
Genixa - nezisková organizace

Genixa - nezisková organizace

Lidé, kteří mají problém najít práci, jim nejsou lhostejní. Pomáhají na cestě k vysněnému zaměstnání znevýhodněným kandidátům a studentům bez praxe. Proto poskytují individuální konzultace, kurzy a webináře zdarma, to vše s tipy, jak lépe uspět na trhu práce. Každý GoodCallák se může zapojit!

Více o Genixe

DATACRUIT - dodavatel softwaru pro personalisty

U nich MS Excelu odzvonilo! Vytvořili vlastní applicant tracking system Datacruit - intuitivní náborový a vzdělávací software pro snadnou komunikaci s kandidáty a manažery! Umožňuje toho spoustu a všem zúčastněným stranám zásadně usnadňuje a zpříjemňuje práci.

Datacruit je 8 let na trhu, působí v 9️ zemích Evropy a dělá maximum pro to, aby klientům dopřáli zajímavé portfolio integrací Datacruit ATS s různými systémy (mezi oblíbené patří například referral platforma Firstbird, nástroje Outlook, Calendly, platforma pro kariérní stránky jobno.one nebo integrace na celou řadu pracovních portálů).

Nedávno se také rozšířili o nový pracovní portál jobs.datacruit.com! Ten neslouží pouze kandidátům - mohou zde zdarma inzerovat všichni klienti náborové aplikace Datacruit ATS.

Více o Datacruit

RECRUITMENT ACADEMY - poskytovatel (nejen) HR vzdělání

Prohlubujte své znalosti s hvězdami v oboru HR! V Recruitment Academy máte k dispozici kurzy jak v online, tak offline formě a to v různých oblastech od pohovorovacích technik, tvorbu fungujících pracovních inzerátů, přes psychologii v pohovoru, talent sourcing až po kompletního průvodce LinkedIn a jeho pokročilými technikami. Naleznete zde také stále se rozšiřující paletu kurzů osobního rozvoje.

Více o Recruitment Academy
Certifikace RACS a RACR

Certifikace RACS a RACR

  • Jako jediná instituce ve střední Evropě nabízejí certifikační školení pro HR profesionály.

  • Certifikace RACS (Certified Sourcer) a RACR (Certified Recruiter) se skládají z 15 modulů rozdělených do 4 dnů a jsou zakončené online testem.

  • Program garantuje VŠE, advisory board Recruitment Academy a credibility partneři jako Nestlé, Deloitte a další.

Recruitment Academy Awards - ocenění hvězd HR marketingu

Recruitment Academy Awards - ocenění hvězd HR marketingu

Od roku 2015 udělují ocenění firmám s nejinovativnějším HR marketingem. Skrze zviditelnění těch nejlepších projektů poukazuje soutěž Recruitment Academy Awards na rostoucí význam aktivit v oblasti HR marketingu, employer brandingu a vyzývá společnosti na českém trhu k osvěžování vlastních postupů.

Projekty hodnotí nezávislá porota složená z desítek odborníků a vybírá vítěze v 6 kategoriích, které jsou rozdělené na pracovní inzeráty, kariérní videa, náborové kampaně, kariérní stránky, referral programy a individuální kategorii Recruiter roku. Vyhlášení vítězů probíhá na slavnostním galavečeru v Praze. Registrujte se do soutěže a staňte se inspirací!

Více o RA Awards

Prezentace

GoodCall je nový typ náborové společnosti, která mění pravidla recruitmentu. Vyvažuje misky vah a spojuje ideální dvojice. Staví HR na novou úroveň. Používá nové technologie, často neozkoušené postupy a nechává se inspirovat těmi nejlepšími v oboru. Přináší do recruitmentu nový vítr a dělá ho kvalitnější a zábavný!

Co hledají

Na prvním místě je u nich vždy zaměstnanec. Protože jedině spokojený zaměstnanec může odvádět kvalitní práci a zajišťovat tak spokojenost klientů a kandidátů. Mnoho lidí překvapí míra volnosti a otevřenosti, která je pro práci v GoodCallu typická. Jsou nicméně přesvědčeni o tom, že práce musí člověka bavit, a důvěra v zaměstnance u nich hraje prim.

Hodí se vědět

Firemní kultura je v GoodCallu zdravá a otevřená. Najdete u nich bezkonkurenční partu lidí. Vzájemně mezi sebou sdílí osvědčené tipy, zajímají se jeden o druhého a jsou naladěni na stejnou vlnu. Každý malý úspěch se slaví, a když se zrovna nezadaří, nevadí. Namísto bezcílného kárání se každému dostane podpory a pomoci od druhých - a jede se dál.

Společné chvíle tráví i mimo práci - ve vinném sklípku v Mikulově, na laser game nebo na Shakesperovských slavnostech. Kromě toho pořádají také „Friday Fives“ - v pět zavírají stroje a jdou společně posedět, popovídat si, popít a pak většinou „za písničkou“... Nutno říct, že někteří z nich jsou velmi dobří tanečníci.

Vložit profil na své webové stránky