EXPANDO

EXPANDO

DEVELOPER Tech Lead

  • Permanent contract
  • Praha 1

The company

EXPANDO

EXPANDO

  • E-commerce, Podpora pro podnikatele
  • From 15 to 50 employees

The job

  • Praha 1

This position was filled!

V EXPANDO pomáhají českým eshopům s expanzí do celého světa. Spolupracují s předními hráči ecommerce typu Amazon, eMag, eBay nebo Shoptet či Mall v ČR. Díky tomu dokáží rychle otevřít nové trhy v Německu, Rumunsku ale třeba i USA. K tomu si vyvíjí vlastní software, který automaticky produkty překládá, listuje i prodává. Díky tomu dokážou zvýšit eshopům obraty již za několik týdnů.
Na trhu působí už od roku 2003. Začínali jako malá firma s ehopy - nyní jsou schopni klientům poskytnout expanzi na západní trhy (přes Amazon) i na východní trhy skrz lokalizované eshopové řešení. Tyto dvě služby pokrývají dva zhruba deseti členné týmy se sídly v Praze a Třinci.

Popis pozice

Na úspěšných základech budujeme e-commerce SaaS platformu pro expanzi kamkoli na světě.

Po letech fungování na českém i globálním trhu se můžeme ohlédnout za výsledky, my ale koukáme dopředu. Věříme v potenciál e-commerce a chuť firem růst bez ohledu na hranice. Naše nadšení pomáhat značkám bourat limity transformujeme v chytrá řešení, která pomáhají businessům zasáhnout více zákazníků různými kanály expanze, od Amazonu po vlastní e-shop.

Díky nadšení pro nové trendy a směle proplouváme online prostředím. Rosteme a hledáme někoho, kdo nám v tom pomůže.

Na čem budete pracovat?

Nyní náš SAAS program překlápíme do automatizované, chytřejší verze, který umožní prodejcům prodávat do světa svépomocí, bez nutnosti platit agenturní experty. V následujících několika měsících budeme mít plně škálovatelný produkt, který přinese prodejcům konkurenční výhodu na trhu. Platforma bude spárovatelná s běžnými e-shopovými řešeními a umožní jakémukoli businessu vytěžit nové trhy a zákazníky vlastními silami a s minimální investicí.

Co u nás získáš

V development teamu jsme aktuálně čtyři. Možná vás překvapí, že je mezi námi i CEO firmy. Jeho zapojení vnímáme jako klíč k přímé realizaci vizí.

Že víme směr neznamená, že nemůžete svými zkušenostmi zásadně ovlivnit technologie a produkty, které v EXPANDO vyvíjíme. Roadmapu jsme si načrtli, plníme ji a jsme otevření zkušeným a odvážným developerům, kteří chápou business stránku věci a dokáží přinést vlastní postup k dosažení cíle. Můžete být architektem inovací a pomoci nám jít dál.

  • šanci na osobní i profesionální růst
  • svobodu, ale zároveň podporu v řešení úkolů
  • pravidelné týmové aktivity
  • pravidelnou dávka memes
  • sem tam nám klienti dají slevu na jejich produkty
  • automatizujeme build i deployment (u nás tě nečeká půlnoční nasazování na produkci)
  • mladý tým lidí, kteří jsou nejen kolegy, ale i přáteli
  • možnost firemních opcí (program xCoin)

Vítané zkušenosti

Hledáme člověka se zkušeností rozvíjet a vést týmy a také budovat vysoce škálovatelné, responzivní aplikace v oblasti ecommerce. Tech Lead musí dobře porozumět vizi firmy a našim hodnotám, aby se stal/a hnací silou přechodu mezi jednotlivými fázemi budování globální SaaS platformy. Jeho či její pohled na věc zásadně ovlivní výsledný produkt.

Vyvíjíme agilní metodou a pracujeme na bázi týdenních sprintů. Fungujeme v technologiích JavaScript, TypeScript, Node js, React, MongoDB, GraphQL – výběr technologií a jejich update přichází přímo od našich programátorů, kteří tak přímo ovlivňují řízení projektů.

EXPANDO

EXPANDO

  • Praha 1
  • Add to favorites
  • Share on Twitter
  • Share on Facebook
  • Share on LinkedIn

We thought these articles might interest you

Get inspired with this selection of articles

How to write speculative cover letters

You've found your dream company. But there are no open positions. Should you give up? No! Use these tips to write a strong speculative cover letter.