Welcome to the Jungle - Logo

Entry Engineering

​O Matějovi

Stejně jako do práce je zapálený i do světa motorek. V garáži má Ducati Monster, se kterou poznává krásné silnice nejen v Česku. Nezanevřel na ni ani s narozením dcerky, i když už nejezdí tak často a je na sebe mnohem opatrnější. Kromě rodiny a motorky miluje také jejich psa, německého boxera, a fotbal.

Sledovat!

Seznam se s Matějem

V automobilovém průmyslu se pohybuje odjakživa. Součástí Entry je od roku 2014, kdy začínal jako systémový tester v oblasti vývoje navigací. Jeho úkolem bylo vžít se do role uživatele a otestovat funkčnost celého infotainment panelu. Díky tomu detailně poznal, jak jednotky fungují, a o dva roky později už zodpovídal za funkční řešení. Jezdil na různé schůzky i do zahraničí, komunikoval s dodavateli i klientem. S příchodem funkce nouzového volání přišli s myšlenkou automatického testování. Od té doby jeho kariéra nabrala nečekané obrátky. Vede stále důležitější projekty a přemýšlí, co nového by mohli vymyslet a kam se ve vývoji posouvat dál.

Automatické testování

Software i hardware z velké části stále testují manuálně. Funkce ale rostou takovou rychlostí, že postupně zavádí automatické testování. Dnes už nestačí posadit někoho do auta a poslat ho na výlet po Evropě, aby zjistil, jak rádio nebo navigace funguje v jiných zemích. Infotainment panely v sobě mají navigaci, komunikují s telefonem, s médii i externím uložištěm. Díky robotům a GPS i GSM simulátorům můžou za zlomek času otestovat jednoduché funkce a nemusí kvůli tomu třeba až do Číny.

Vložit profil na své webové stránky