Entry Engineering

​O Honzovi

Auta jsou nejen jeho zaměstnáním, ale i koníčkem. Doma v garáži má malého červeného Itala – Fiat 128, se kterým se účastní řady veteránských setkání i rally závodů. Mimo to holduje i zdravému pohybu. Rád si vyjede na výlet na kole nebo si zajde s kamarády zahrát florbal.

Sledovat!

Seznam se s Honzou

Zodpovídá za tým 15 testerů, kteří v dnešní době testují i takové vychytávky, jako je třeba odemknutí auta přes aplikaci, zapnutí nezávislého topení z domova nebo vyhledání auta, když člověk zapomene, kde zaparkoval. Testují systémy hlavně pro koncernové vozy mladoboleslavské automobilky. Ta dodá jednotky i software k otestování a upřesní modelové situace, ve kterých je potřeba systém prověřit. A jak to udělají, je jenom na nich.

Funkce, které zachraňují životy

Jednou z nejužitečnějších funkcí, kterou testují, je nouzové volání, kdy v případě nehody auto samo zavolá na linku 112. Operátorovi se na monitoru zobrazí, o jaký typ a barvu automobilu se jedná, kde se nachází, a dokonce i kolik je uvnitř osob a jaká byla intenzita nárazu. Pro účely testování mají simulované středisko záchranné linky, kde zkouší, jestli se jim zobrazí správně veškeré údaje. Zároveň zkouší volat zpět a simulovat chvíle, kdy se signál přeruší.

Vložit profil na své webové stránky