DHL Express

  • Logistics
  • Praha, Klecany, Liberec, Modřice, Mošnov, Olomouc, Ostrava, Plzeň
  • www.dhl.cz
DHL Express

O Verče

Už jsou tomu více než dva roky, kdy si s přítelem rozhodli pořídit štěňátko stafforda. Dneska je to čtyřicetikilový mazlík a jim se od té doby změnil život. O víkendech jezdí na různé výlety a každý den po práci chodí na dlouhé procházky. Což se hodí, protože ráda vaří i jí a chůze ji pomáhá udržet se v kondici. V kuchyni Veroniku baví experimentovat a vymýšlet zdravější varianty známých pokrmů jako je třeba pizza. Tuhle její verzi přítel miluje.

DHL Express

Sledovat!

Seznam se s Verčou

Hlavní náplní její práce je telefonická a e-mailová komunikace s klienty. Zodpovídá jejich dotazy a vyřizuje požadavky v oblasti mezinárodní přepravy. Nejčastěji klientům pomáhá zjistit stav jejich objednávky a polohu, kde se zásilka zrovna nachází. Prověřuje obsah zásilky z hlediska bezpečnosti, rozměru nebo obsahu zakázaných komodit a radí jim s celními záležitostmi. V DHL pracuje už od roku 2015 a jako seniorní agent se podílí na zaškolení nováčků a na jejich zapojení se do pracovního procesu. V neposlední řadě řeší také neobvyklé situace, kdy je potřeba další komunikace s klientem

Součást příběhu

Za každou zásilkou se skrývá nějaký příběh, kterého jsou v DHL součástí. A není den, kdy by Veronika neměla v rukou osud někoho dalšího. Někdy si z nich lidé jenom vystřelí, jako například pán, který si přál spočítat cenu za přepravu toaletního papíru. Jindy je lidé jen zkouší. Jedna paní jim volala téměř každý týden s jedním a tím samým dotazem. Zažívají i chvíle, kdy se jim člověk rozbrečí do telefonu. Někdy dokonce musí zadat speciální požadavek, který je pro jejich zákazníka otázkou „života a smrti“. V tu chvíli ví, že její práce má opravdu smysl.

Vložit profil na své webové stránky