DHL Express

  • Logistics
  • Praha, Klecany, Liberec, Modřice, Mošnov, Olomouc, Ostrava, Plzeň
  • www.dhl.cz
DHL Express

​O Martině

Martina ke své práci potřebuje angličtinu. Je to ale její slabá stránka, a proto se na ní snaží pracovat i ve volném čase. Má také rodinu, které se maximálně věnuje, a společný čas tráví na horách nebo cestováním. Mezi její koníčky patří snowboarding, lyžování, turistika, kolo a kolečkové brusle. Ráda chodí také na spinning a běhat. A je přeci jenom žena, takže si jednou do roka vezme volno od práce i od rodiny a vyrazí s kamarádkami na wellness pobyt.

DHL Express
DHL Express

Sledovat!

Seznam se s Martinou

Pracuje ve skladu na letišti v Mošnově. Každé ráno musí prostor připravit na přílet letadla a novou várku zásilek. Po vyložení zásilek z letadla je třídí na páse. Buď putují do celního skladu, nebo ke kurýrovi. Každou krabici musí zkontrolovat a naskenovat. Díky tomu je každý schopen odkudkoliv podle daného čísla zásilku dohledat. Odpoledne se vrací kurýři s novými zásilkami. Ty musí zvážit, označit, naskenovat a zkontrolovat. Poté putují do letadla za svými novými majiteli.

Poděkování jsou tou nejlepší odměnou

Martina dříve pracovala 17 let ve školství a téměř nezažila, že by ji vedení za něco pochválilo. Tady je to o něčem jiném. I když přijde za svým vedoucím se zdánlivou maličkostí, jako je třeba zásilka s neoznačenými bateriemi, vždy ji poděkuje a pochválí za dobře odvedenou práci. Jsou to slova, která nic nestojí, ale Martinu nesmírně potěší. Ví, že to, co dělá, má smysl, a když pak někde vidí auto s nápisem DHL, je opravdu hrdá, že je toho součástí.

Vložit profil na své webové stránky