DHL Express

  • Logistics
  • Praha, Klecany, Liberec, Modřice, Mošnov, Olomouc, Ostrava, Plzeň
  • www.dhl.cz
DHL Express

​O Honzovi

S klukama z týmu se pravidelně scházejí i mimo práci, kdy zajdou třeba na pivo. Je to skvělá příležitost pokecat si a sdílet úsměvné historky, které při práci v terénu zažili. Po práci si najde vždy čas i na své koníčky. Patří sem především auta, motorky, historie, počítače a moderní technologie. A samozřejmě jeho přítelkyně.

DHL Express

Sledovat!

Seznam se s Honzou

V DHL pracuje od léta 2017. Začínal jako kurýr, teď vede celý tým. Hlavním úkolem je zajistit, že se všechny zásilky dostanou v požadovaném termínu na místo určení. Ať už je to z depa ke klientovi, nebo naopak. Kurýrům pomáhá řešit nestandardní požadavky a je tu pro ně, když si s čímkoliv neví rady. Je v kontaktu také s klientem, a to hlavně ve chvílích, kdy se potřebují spojit s kurýrem nebo zadat speciální požadavek.

Stabilní tým

Ani v DHL se nevyhnou kontaktu s nepříjemným zákazníkem. Naštěstí se Honzovi vždy podařilo vše vysvětlit. Potkává samé rozumné lidi, kteří chápou, že nedoručují pouze jejich zásilku. Na spokojenosti jejich zákazníků se odráží i stabilita celého týmu. Mnoho klientů jejich kurýry už zná a jsou na ně zvyklí. Proto je Honzovou prioritou číslo jedna zajistit, aby měl v týmu spokojené a motivované kolegy.

Vložit profil na své webové stránky