DHL Express

DHL Express

SPECIALISTA SERVISNÍHO CENTRA

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha

Společnost

DHL Express

DHL Express

  • Logistika
  • Od 250 do 2000 zaměstnanců

  • Praha

Tato pozice byla obsazena!

O společnosti

Expresní přeprava zásilek…
… to je to, co dělají. To je to, kým jsou. Posláním DHL je přepravit zásilku co nejrychleji k zákazníkům po celém světě a udělat vše proto, aby byl zákazník maximálně spokojený. Denně odbaví 13 tun zásilek a v období Vánoc je to skoro dvakrát tolik. V Česku se s nimi potkáte především prostřednictvím žluto-červených dodávek. Zásilky doručují letecky po celém světě. DHL je proslulé tím, jak skvělí lidé tam pracují. Jsou na to náležitě pyšní a jako firma dělají vše pro to, aby byli zaměstnanci pyšní i na DHL. Tím nejdůležitějším jsou lidé a vztahy mezi nimi. Zakládají si na týmové spolupráci, protože jako jednotlivci nezmohou v jejich oboru zhola nic. Všichni fungují jako jeden tým (u nich říkávají „as one”), pomáhájí si a… no, jsou prostě taková žluto-červená rodina.

Popis pozice

Baví tě komunikovat s lidmi a nezalekneš se angličtiny? Pojď pracovat do DHL Express, jedničku na trhu v přepravě zásilek pro firmy i jednotlivce. Přidej se do mezinárodního, stabilního a zkušeného týmu našich recepčních.

Právě teď hledáme novou kolegyni/nového kolegu do týmu pro naše pražské recepce. Nový kolega bude postupně zaškolen na všechny procesy ve všech lokalitách. Hlavní pracoviště však bude v Jindřišské ulici, vedle Václavského náměstí.

Pracovní doba 8:00-17:00 / 10:00-19:00, příležitostně 9:00-18:00.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • Odbavování a příprava zásilek určených k exportu.
  • Příprava veškeré potřebné dokumentace k zásilkám.
  • Zpracování příchozích/importních zásilek.
  • Zákaznické poradenství.
  • Součástí pozice je zastupování vedoucího klientských center v době jeho nepřítomnosti.
  • Spolupráce s vedoucím oddělení při zavádění nových aplikací či procesů na všechna pražská klientská centra.

RÁDI VÁS POZVEME NA POHOVOR V PŘÍPADĚ, ŽE:

  • Jste komunikativní a máte zkušenost z oblasti služeb (práce s lidmi).
  • Dokážete zachovat chladnou hlavu ve stresových situacích a při řešení problémů.
  • Máte analytické uvažování a základní znalost MS Office.
  • Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni.
  • Výhodou je ruský a/nebo německý jazyk, ŘP sk. B, vyšší znalost MS Office.

MŮŽETE SE TĚŠIT NA:

  • Různorodou práci, profesní i osobní rozvoj.
  • Zázemí a stabilitu v nejmezinárodnější společnosti na světě.
  • Zaměstnanecké slevy na přepravu zásilek, sport a nákupy.
  • Příspěvek na obědy a jazykové kurzy, prodejní odměny a mnoho dalšího.
    Těšíme se na Váš životopis i motivační dopis.
DHL Express

DHL Express

  • Praha
  • Add to favorites
  • Share on Twitter
  • Share on Facebook
  • Share on LinkedIn

We thought these articles might interest you

Get inspired with this selection of articles