Referent/referentka zákaznického centra - Ústí nad Labem
DB Schenker

DB Schenker

  • Permanent contract
  • Ústí Nad Labem

The company

DB Schenker

DB Schenker

  • Logistics, Shipping and Ground Transport
  • > 2000 employees

The job

This position was filled!

Poznáte je?

DB Schenker je jednou z největších logistických firem na celém světě. Na zeměkouli existuje jen velmi málo míst, kam nejsou schopní přepravit cokoliv, co klient potřebuje. V České republice jejich působení již 30 let provází souvislý, a především udržitelný růst. Rádi přijímají výzvy, ale myslí dlouhodobě a nenechávají se zviklat přelétavými trendy. V jejich práci je nezastaví žádný živel, patří k lídrům v námořní i letecké přepravě. Vynikají díky své husté pozemní přepravní síti včetně té železniční.

Každý den jejich experti na logistiku řeší zakázky a komunikují s kolegy ze zahraničí na vzdálenosti mnoha tisíců kilometrů. Přestože neustále jednají globálně, snaží se za každou cenu myslet lokálně. Jako zastoupení obrovské nadnárodní firmy mají velkou dávku autonomie a důvěry, která je do nich vkládána. Proto se snaží chovat podle těch nejvyšších etických a ekologických zásad.

DB Schenker
Chcete se dozvědět více o DB Schenker?Firemní kultura, týmy, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
Navštivte profil

Popis pozice

Co bude vaším úkolem?

  • komunikovat s našimi zákazníky
  • zpracovávat objednávky ve firemním informačním systému
  • spolupracovat s kolegy v týmu
  • aktivní dohled nad plněním servisu pro klientelu
  • připravovat cenové nabídky

Co od vás očekáváme?

  • středoškolské vzdělání nejlépe dopravního směru
  • schopnost komunikovat v anglickém jazyce
  • příjemnou komunikaci se zákazníkem
  • pečlivě a včas odvedenou práci
  • odolnost vůči občasnému stresu
  • flexibilní přístup
  • ochotu učit se novým věcem

Co dále uvítáme?

  • praxi v oblasti logistiky a spedice
  • chuť se aktivně zapojit do firemního života
  • samostatnost

Co vám nabízíme?

  • možnost občasné práce z domova
  • podporu ve vašem vzdělávání a profesním růstu
  • propracovaný plán zaškolení, který vám pomůže v prvních týdnech
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny preventivního volna
  • stravenkový paušál 75 Kč čistého do mzdy za odpracovaný den
  • výhodné tarify od T-Mobilu pro vás i vaše rodinné příslušníky
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • jazykové kurzy a mnoho dalších výhod

Ostatní informace:

Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

V případě vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete váš strukturovaný životopis v českém případně anglickém jazyce pomocí tlačítka "Přidejte se k nám".

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova
DB Schenker

DB Schenker

Interested in this offer?

  • Share on LinkedIn
  • Share on Facebook
  • Share on Twitter