Cushman & Wakefield

  • Commercial Real Estate, Residential Real Estate
  • Praha, Brno
  • View website

O Lucce

Volného času Lucka nemá tolik, ale ten, který má, se snaží trávit s manželem a s přáteli. Záměrně se vztahy s přáteli snaží posilovat hlavně na té offline úrovni. Scházet se s nimi, a díky možnostem sociálních sítí nezpohodlnět. Ráda chodí do kina, cestuje, často navštěvuje svou rodinu na Slovensku. V zimě lyžuje a v létě bruslí na in-linech. Občas si zacvičí jógu nebo pilates a příležitostně vyrazí na golf.

Cushman & Wakefield
Cushman & Wakefield
Cushman & Wakefield

Sledovat!

Poznej Lucku

Studovala management a marketing luxusních značek v Mnichově a v Paříži a po návratu domů do Trnavy přemýšlela, co dál. Tou dobou se tam dokončovala stavba obchodního centra City Arena Trnava, na které se podílela právě společnost Cushman & Wakefield, což ji zaujalo. Známý, který tam dělal architekta, ji na firmu poskytl kontakt. Poslala jim svůj životopis a po několikakolovém výběrovém řízení byla přijata do Prahy na pozici Retail Marketing Coordinator, z níž se po třech letech přesunula do oblasti korporátního marketingu společnosti.

Atraktivní obsah

Hlavní Lucčinou pracovní náplní je správa sociálních sítí společnosti, stará se o jejich korporátní účty LinkedIn, Twitter a Facebook. Zodpovídá za strategické plánování, tvorbu a publikaci obsahu. Vymýšlí ho tak, aby byl neustále atraktivní a poutavý. Kromě toho se věnuje B2B marketingu, kdy promuje jednotlivé týmy společnosti a jejich činnost nebo konkrétní projekty. Pomáhá také s přípravou marketingových materiálů jako třeba prezentací na meetingy, konference a kongresy. Když ji zbyde čas, věnuje se i grafice a tvorbě videí.

Vložit profil na své webové stránky