Continental

Continental

Provozní elektrikář

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Otrokovice

Společnost

Continental

Continental

  • Automotive
  • Více než 2000 zaměstnanců

Tato pozice byla obsazena!

Počátky Continentalu se datují do roku 1871, kdy byl založen v německém Hannoveru. V současné době najdete pobočky v 61 zemích světa, které se řadí k předním světovým dodavatelům v automobilovém průmyslu. Kromě pneumatik vyvíjí i další průkopnické technologie a služby pro udržitelnou mobilitu. V České republice působí v osmi městech různých regionů. Pracuje u nich více než 16 000 lidí a patří tak k největším zaměstnavatelům v krajích.

Popis pozice

Nastartujte svou kariéru v Continental Barum!

Jsi elektrikář, orientuješ se ve výkresové dokumentaci?
Pokud ano, pak hledáme právě tebe!

Náplň práce:

  • provádí, po stránce elektro, provozní údržbu strojů a zařízení
  • spolupracuje se strojní údržbou, případně dalšími kooperujícími útvary a zákazníky
  • zodpovídá za technický stav strojů a zařízení
  • provádí preventivní elektro a SW údržbu (zálohování řídících systémů)
  • analyzuje složitější závady strojních zařízení a systémů
  • komunikuje s domácími i zahraničními dodavateli

Co požadujeme

  • SŠ se zaměřením elektro
  • praxe výhodou
  • vyhlášku 50/78 Sb., § 5
  • znalost operačních systémů Windows
  • znalost řídících systémů Simatic, Beckhoff - výhodou
  • znalost frekvenčních měničů - výhodou
  • pečlivost, důslednost, vytrvalost, zodpovědnost za výsledek
  • ochota pracovat ve směnném režimu
  • znalost anglického jazyka - výhodou

Co nabízíme:

    1. a 14. plat
  • dotovanou stravu až do výše 70% z celkové ceny oběda
  • zvýhodněný nákup pneu se slevou až 60%
  • možnost dalšího odborného vzdělávání
  • práce s moderními technologiemi
  • 25 dní dovolené
Continental

Continental

  • Add to favorites
  • Share on Twitter
  • Share on Facebook
  • Share on LinkedIn

We thought these articles might interest you

Get inspired with this selection of articles