CBRE

  • Commercial Real Estate, Residential Real Estate
  • Praha, Karlovy Vary
  • www.cbre.cz

O Simoně

V práci nikdo nikoho nekontroluje, jestli pracuje od devíti do pěti. Někdo je ranní ptáče, někomu to zase víc pálí večer. Vše je o vlastní zodpovědnosti a organizaci času. Díky tomu si Simona vždy najde čas na sport, bez kterého si svůj život nedovede představit. Stejně tak není problém vycestovat na několik týdnů. Na projektu vždy pracuje více lidí, kteří se můžou vzájemně zastupovat. Hlavní je, že projekt šlape, je vidět odvedená práce a spokojený klient.

CBRE
CBRE
CBRE

Sledovat!

Seznam se se Simonou

V CBRE vede tým juniorních projekt manažerů. Snaží se jim předat maximum zkušeností, které za léta v CBRE nasbírala. Společně pracují na několika projektech najednou. Zpravidla buď zastupují klienta v komunikaci s dodavateli, nebo přímo zaštiťují dodávku všech částí kancelářské vestavby. Od architektonického návrhu přes projektovou dokumentaci a stavební práce až po vybavení nábytkem. Čas tráví jak v kanceláři, tak přímo na stavbě nebo v showroomech, kde vybírají vhodné materiály i vybavení.

Když je práce radost

Poměrně velkou část svého působení ve společnosti strávila Simona na projektu pro klienta Johnson & Johnson, který si zařizoval kanceláře v pražské Waltrovce. Firma si pronajala sedm poschodí tamní kancelářské budovy a úkolem CBRE bylo zajistit kompletní dodávku interiéru. Jednalo se o jeden z největších a také nejdéle trvajících projektů. I přesto, že do vestavby bylo zainteresováno na obou stranách poměrně dost lidí, CBRE a Johnson & Johnson si za ty roky vytvořili skvělý vztah. Klient vložil do CBRE maximální důvěru, což je pro ně tou nejlepší odměnou.

Vložit profil na své webové stránky