CBRE

  • Commercial Real Estate, Residential Real Estate
  • Praha, Karlovy Vary
  • www.cbre.cz
CBRE

O Radce

Má dvouletou dceru, takže koníčky jsou zejména její koníčky. Chodí na pískoviště nebo koupaliště, hrajou si s panenkami nebo blbnou na houpačkách. Ve volných chvílích se ráda schází s kamarádkami nebo se věnuje tanci. V dětství závodně tančila latinu a standard a láska k tanci zůstala doteď.

CBRE

Sledovat!

Seznam se s Radkou

V CBRE organizuje veškeré akce pro klienty i zaměstnance. Na konci roku s nadřízenou sestaví kalendář akcí, kde se objevují různě velké události. Jednak jsou to menší eventy pro zaměstnance, ale i velké akce jako je teambuilding nebo vánoční večírek. Žádný plán ale nikdy nefunguje na 100 %, a tak se i stane, že se v průběhu roku objeví nečekaná akce. Jako třeba když v roce 2019 slavili 20 let působení na českém trhu a pár měsíců předem se dozvěděla, že dorazí CEO z L.A. To, na co by normálně potřebovala půl roku, zvládla zorganizovat za necelé dva měsíce.

Markeťačka i maminka

Do CBRE nastoupila v roce 2014 jako marketingový specialista. V té době tam nebylo marketingové oddělení kdovíjak početné, a tak prostě dělala to, co bylo zrovna potřeba. Hlavně organizovala eventy a měla na starosti různé kampaně. Po roce dostala na starost kompletní zajištění soutěže Zasedačka roku. Když o tři roky později odešla na mateřskou dovolenou, věděla, že se po roce chce alespoň částečně do práce vrátit. Než ale stačila cokoliv podniknout, ozvali se z firmy sami. Domluvili se na částečném úvazku, který s tím, jak dcera rostla, postupně navyšovala.

Vložit profil na své webové stránky