CBRE

CBRE

Junior účetní

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha 1

Společnost

CBRE

CBRE

  • Komerční reality, Residential Real Estate
  • Od 250 do 2000 zaměstnanců

  • Praha 1

Tato pozice byla obsazena!

Jsou největší realitní a investiční společností na světě. Klientům nabízí širokou škálu služeb, počínaje správou majetku, pronájmem, prodejem i oceňováním nemovitostí, transakčním a projektovým řízením a konče hypotečními službami, strategickým poradenstvím a dalšími integrovanými službami. Praha je krásné město a díky investicím do renovací budov má potenciál krásným zůstat. Skrze pozici na trhu jsou si vědomi i nemalé odpovědnosti vůči společnosti a snaží se, aby měl byznys pozitivní dopad. Myslí na udržitelnost a třídění odpadu je pro ně naprostý základ.

Popis pozice

Včasné a úplné vystavování faktur, přefakturačních a vyúčtovacích faktur, záloh, daňových dokladů k přijatým platbám záloh, platebních kalendářů, opravných dokladů, a všech dalších souvisejících dokladů a příloh za pravidelné i nepravidelné platby (jako je nájemné, zálohy nebo paušály na společné náklady, přímé energie, marketingové poplatky)

Vystavení různých ad hoc faktur (krátkodobé nájmy, smluvní pokuta, úrok z prodlení, zálohový list na kauce)

Kompletní příprava faktur záloh a dalších dokladů k odeslání včetně vybavení dopisem s doplňující informací

Zpracování a zaúčtování faktur došlých

Bankovní operace – účtování bankovních výpisů a provádění úhrad

Spolupráce na správě pohledávek (upomínky)

Samostatně nebo ve spolupráci s analytiky a senior účetními zpracování přehledů a reportů

Komunikace s klienty a nájemci – odpovědi na dotazy, vysvětlení fakturace, řešení reklamací fakturace, vysvětlení účetních operací

Archivace vystavených dokladů v elektronické formě

Příprava podkladů pro přiznání k DPH pod vedením zkušených účetních

Příprava podkladů pro účetní závěrku pod vedením zkušených účetních

Plnění dalších úkolů zadaných nadřízeným pracovník

Co u nás získáš

  • Práci na HPP nebo jinou formu spolupráce podle domluvy
  • Možnost stát se součástí renomované mezinárodní společnosti
  • Plné zaškolení a po zaučení samostatnou práci
  • Moderní pracovní prostřední v centru Prahy
  • Kontinuální profesní vzdělávání - možnost účastnit se rozvojového vzdělávacího programu CBRE Academy
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 sick days
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
  • Kafetérie
  • Možnost využít kartu MultiSport a zvýhodněné mobilní tarify

Vítané zkušenosti

  • Vzdělání: SŠ / VŠ ekonomického směru
  • Porozumění účetnictví a širším ekonomickým souvislostem
  • Schopnost porozumění smlouvám zejména ve vztahu k fakturaci
  • Analytické schopnosti
  • Zkušenost s fakturací nájmů a s nájemními smlouvami výhodou
  • Orientace v oblasti DPH ve vztahu k fakturaci výhodou
  • Schopnost práce s PC a učení se ovládání SW
  • Uživatelskou znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • Základní znalost anglického jazyka
  • Komunikativní a flexibilní osobnost
  • Odolnost vůči stresu
  • Schopnost pracovat v týmu a pro tým - týmový hráč
  • Logické myšlení, snaha se dále vzdělávat
  • Vhodné i pro absolventy s krátkou praxí a zájmem o účetnictví
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost za zpracovávané výsledky
CBRE

CBRE

  • Praha 1
  • Add to favorites
  • Share on Twitter
  • Share on Facebook
  • Share on LinkedIn

We thought these articles might interest you

Get inspired with this selection of articles

The Science Behind Procrastination

Don't procrastinate reading this article! Instead, find out the science behind this ugly habit that leaves you with incomplete tasks.