This position is no longer available.

Procesní Analytik junior - vhodné i pro absolventy

Permanent contract
Prague
Salary: Not specified
No remote work

BNP Paribas Cardif

Interested in this job?

jobs.faq.title

The position

Job description

Naše společnost spadá pod křídla francouzské BNP Paribas Cardif. Hvězdné logo je většině lidí důvěrně známo díky sponzorství největších tenisových turnajů. A hvězdné je i naše poslání – chránit své klienty v případě nenadálých životních událostí, jako je třeba výpadek příjmu kvůli ztrátě zaměstnání nebo dlouhodobé nemoci.

V České republice máme dvě divize – Cardif Pojišťovna a Cardif Services, která se zaměřuje na vývoj klíčových softwarů pro pojišťovny skupiny BNP v rámci kontinentální Evropy. Nedílnou součástí Cardif Services jsou sdílené služby jako vývoj a naceňování pojistných produktů, HR, optimalizace a sjednocování procesů nebo řízení financí.

Do týmu Procesních Analytiků aktuálně hledáme Procesního analytika - junior. Pozice je vhodná zejména pro čerstvé absolventy alespoň s krátkou zkušeností v projektovém managementu nebo procesní analýze, ale hlavně s velkou touhou se v těchto oblastech rozvíjet a učit se novým věcem.

Náplň pracovní činnosti

  • Budeš součástí týmu, který se zabývá standardizací procesů v rámci regionu Centrální Evropy a to především pro oddělení Operations. Hlavní náplní tohoto oddělení je vyřizování pojistných událostí. Často se bude jednat o procesy, které mají dopad na naše IT systémy.
  • Čeká tě práce na usnadnění implementace standardizovaných procesů v jednotlivých zemích regionu.
  • Budeš spolupracovat s kolegy z celé Evropy a sdílet s nimi své zkušenosti a zároveň hledat vhodná řešení, která by se dala uplatnit v rámci centrální Evropy.
  • Součástí také bude příprava reportů a různé analýzy v MS Excelu.
  • Budeš se podílet na změnách procesů jak v businessu, tak i v IT.
  • Nabídneme ti možnost řídit si sám menší mezinárodní projekty v rámci regionu Centrální Evropy.

Váš profil

  • Máš nadšení a chtěl by ses rozvíjet v procesním a projektovém řízení.
  • Máš silné analytické, organizační a komunikační schopnosti.
  • Absolvoval jsi alespoň krátkou praxi na obdobné pozici (oblast: projektový management, procesní analýza) a pochlubíš se VŠ vzdělání.
  • Domluvíš se plynule česky/slovensky a pokročile v anglickém jazyce.
  • Nedělá ti problém práce v MS Excelu a to i na vyšší úrovni.
  • Zajímáš se o nové technologie, digitalizaci, robotizaci.
  • Práce v multikulturním prostředí ti nedělá problém.

Nabízíme

  • Zajímavou a různorodou práci, při které se nebudeš nudit a budeš moci využít vlastní nápady a iniciativu.
  • Možnost pracovat v dynamickém a profesionálním týmu v mezinárodní společnosti se silným zázemím.
  • Flexibilitu v podobě pružného pracovního týdne, kdy si volíte začátek a konec své pracovní doby.
  • Širokou škálu zajímavých benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, za rok 14 000 bodů do Cafeterie na kulturu, sport, vzdělávání a jiné aktivity; stravenky, štědrý příspěvek do penzijního pojištění, atd.)
  • Možnost učit se od odborníků, těšit se u nás můžešna odborné i soft tréninky. Nabízíme také programy pro talenty nebo možnost zúčastnit se dobrovolnických CSR aktivit.
  • Podpora a pomoc od týmu je samozřejmostí.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova

Want to know more?