This position is no longer available.

IT Security Expert

Permanent contract
Prague
Salary: Not specified
No remote work

BNP Paribas Cardif

Interested in this job?

jobs.faq.title

The position

Job description

Naše společnost spadá pod křídla francouzské BNP Paribas Cardif. Hvězdné logo je většině lidí důvěrně známo díky sponzorství největších tenisových turnajů. A hvězdné je i naše poslání – chránit své klienty v případě nenadálých životních událostí, jako je třeba výpadek příjmu kvůli ztrátě zaměstnání nebo dlouhodobé nemoci.

V České republice máme dvě divize – Cardif Pojišťovna a Cardif Services, které se primárně zaměřuje na vývoj klíčových softwarů pro pojišťovny v rámci kontinentální Evropy. Nedílnou součástí jsou další služby jako vývoj a naceňování pojistných produktů, HR, optimalizace a sjednocování procesů nebo manažerské účetnictví.

Do Services a týmu zabezpečující IT securitu, hledáme IT security specialistu, který nám pomůže se zabezpečením IT projektů napříč Evropou a to během celého životního cyklu vyvíjených aplikací a informačních systémů.

Náplň pracovní činnosti

  • Budete provádět zhodnocení zabezpečení a poskytovat IT security know-how na IT projektech napříč regionem kontinentální Evropy.
  • Spolupracovat budete s projektovými týmy při návrhu bezpečnostních požadavků nebo s vývojovými týmy při samotném vývoji aplikací a implementaci bezpečnostních mechanismů.
  • Provádět validaci bezpečnostních mechanismů po jejich implementaci, posuzovat výsledky bezpečnostních testů pro vyvinuté aplikace a spolupracovat při jejich případné nápravě.
  • Budete se zúčastňovat vybraných projektových komisí, kde budete prezentovat výsledky návrhu a stavu bezpečnosti aplikací.
  • Součástí Vaší práce bude i případné vyšetřování bezpečnostních incidentů souvisejících s vyvinutými nebo provozovanými aplikacemi.
  • Budete spolupracovat na vyhodnocení a návrhu implementace pro bezpečnostní požadavky vznesené jinými subjekty pro aplikace vyvinuté nebo provozované Cardif Services.
  • Samozřejmostí Vaší práce bude zajištění rozsahu, kvality a SLA pro všechny služby v rámci projektů pro oblast bezpečnosti.

Váš profil

  • Máte nejméně 2 roky zkušeností v oboru IT security, ideálně v následujících oblastech: analytik bezpečnosti informací, architekt v oblasti bezpečnosti, bezpečnostní audit, zkušenost v oblasti řízení bezpečnosti informací, testování bezpečnosti; správa bezpečnostních nástrojů (např. řešení výstrah SIEM nebo DLP) .
  • Nezbytným požadavkem pro nás je, abyste rozuměl/a obecným zásadám mechanismů zabezpečení aplikací (důvěrnost dat, ověřování, šifrování komunikací, logování atd.).
  • Dále se u nás neobejdete bez schopnosti domluvit se anglicky na úrovni min. B2.

Nabízíme

  • Zajímavou a různorodou práci, při které se nebudete nudit a budete moci využít vlastní nápady a iniciativu.
  • Možnost pracovat v dynamickém a profesionálním týmu v mezinárodní společnosti se silným zázemím.
  • Flexibilitu v podobě pružného pracovního týdne, kdy si volíte začátek a konec své pracovní doby.
  • Širokou škálu zajímavých benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, za rok 14 000 bodů do Cafeterie na kulturu, sport, vzdělávání a jiné aktivity; stravenky, štědrý příspěvek do penzijního pojištění, atd).
  • Možnost učit se od odborníků ve svých oblastech, těšit se u nás můžete na odborné i soft tréninky. Nabízíme také programy pro talenty nebo možnost zúčastnit se dobrovolnických CSR aktivit.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova
  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • Individuální rozpočet na osobnostní růst

Want to know more?