This position is no longer available.

Senior Solution Analyst

Permanent contract
Prague
Salary: Not specified
No remote work

BNP Paribas Cardif

Interested in this job?

jobs.faq.title

The position

Job description

Naše společnost spadá pod křídla francouzské BNP Paribas Cardif. Hvězdné logo je většině lidí důvěrně známo díky sponzorství největších tenisových turnajů. A hvězdné je i naše poslání – chránit své klienty v případě nenadálých životních událostí, jako je třeba výpadek příjmu kvůli ztrátě zaměstnání nebo dlouhodobé nemoci.
V České republice máme dvě divize – BNP Paribas Cardif Pojišťovna a Services.
Do Services a týmu, který je zodpovědný za dodávku Digitálních platforem do jednotlivých pojišťoven v rámci kontinentální Evropy hledáme Senior Solution Analytika.

Co bude Vaší náplní práce

Budete pracovat na projektech, které mohou trvat několik měsíců nebo také několik let. Pomůžete nám buď zavádět a modifikovat naše stávající systémy v nových zemích, nebo se budete podílet na tvorbě zcela nových systémů a aplikaci.
Vaším úkolem bude:

  • Pochopit potřeby interních zákazníků z různých zemí, zejména na straně businessu.
  • Převádět businessová zadání na IT zadání pro architekty a vývojáře.
  • Ve spolupráci s businessem a architekty či vývojáři hledat řešení, která jsou efektivní, standardizovaná a škálovatelná
  • Spoluvytvářet, analyzovat a ověřovat podrobné funkční specifikace.
  • Jako součást projektového týmu provázet interního zákazníka celým projektem, spolupracovat na tvorbě změnových požadavků a podporovat uživatelské testování, tvorbu uživatelské dokumentace nebo zaškolení.

Bez čeho se u nás neobejdete:

  • Bez analytického myšlení – schopnosti navrhnout a obhájit navrhované řešení
  • Bez elánu dělat věci efektivněji – procesy digitalizujeme
  • Bez chuti přicházet věcem na kloub
  • Bez schopnosti komunikace – jste mostem mezi světy, které díky vám najdou společnou řeč.
  • Bez plynulé angličtiny – naše prostředí je multikulturní
  • Bez prezentačních dovedností – vůči uživatelům, vývojářům, IT a architektům i managementu.
  • Bez samostatnosti – práci si hlídáte sami, cílem je spokojený interní zákazník.
  • Bez systematičnosti, pečlivosti a trpělivosti
  • Bez zkušenosti na obdobné pozici v rámci IT (min. 3 roky)
  • Vítaná je zkušenost z prostředí pojišťovny nebo finanční instituce, ale není to nutností.

Co Vám můžeme poskytnout na oplátku?

  • Vaše práce bude mít smysl a vaše dobré nápady se u nás skutečně realizují.
  • Naše benefity jdou za obvyklý standard (5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna, příspěvek na stravu, štědrý příspěvek na penzijní připojištění). Kromě toho poskytujeme body do Cafeteria systému.
  • Možnost učit se od odborníků ve svých oblastech, těšit se u nás můžete na odborné i soft tréninky. Nabízíme také programy pro talenty nebo možnost zúčastnit se dobrovolnických CSR aktivit.
  • Pracovat bude v moderní budově obklopené Vltavou v blízkosti metra Palmovka. Samozřejmostí je možnost práce z domova a to až 2 dny v týdnu.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova

Want to know more?