This position is no longer available.

Business Intelligence Specialist

Permanent contract
Prague
Salary: Not specified
No remote work

BNP Paribas Cardif

Interested in this job?

jobs.faq.title

The position

Job description

Naše společnost spadá pod křídla francouzské BNP Paribas Cardif. Hvězdné logo je většině lidí důvěrně známo díky sponzorství největších tenisových turnajů. A hvězdné je i naše poslání – chránit své klienty v případě nenadálých životních událostí, jako je třeba výpadek příjmu kvůli ztrátě zaměstnání nebo dlouhodobé nemoci.
V České republice máme dvě divize – BNP Paribas Cardif Pojišťovna a Services.

Do Services a týmu datových analytiků, který podporuje obchodní týmy jednotlivých Pojišťoven v rámci centrální Evropy, hledáme Business Intelligence Specialistu.

Náplň pracovní činnosti

  • Vaším úkolem bude analýza obchodních potřeb pro jednotlivé Pojišťovny BNP Paribas Cardif napříč regionem centrální Evropy.
  • Budete tvořit analytická řešení pro sledování a řízení obchodních činností a strategií na regionální i lokální úrovni.
  • Součástí Vaší práce bude i pravidelné vytváření dashboardů a reportů na základě interních a externích dat.
  • V rámci zajištění jednotné definice metrik, dimenzí a metodik výpočtů budete úzce spolupracovat s Data Governance týmem,
  • Nedílnou součástí Vaší práce bude extrakce a analýza dostupných dat a následná prezentace analytických výsledků s využitím BI nástrojů jako je MS PowerBI.
  • Spolupracovat budete také na dalších aktivitách v rámci regionu týkajících se zejména konsolidace dat, analytických výsledků a sladění definic výpočtu metrik.

Váš profil

  • Pochlubíte se alespoň 1 rokem zkušenosti na obdobné pozici.
  • Máte velmi dobrou znalostí MS Excel (včetně VBA), MS Access a alespoň středně pokročilou znalost MS SQL.
  • Umíte zpracovávat analytické poznatky do prezentací a pracovat s MS PowerBI nebo jiným BI nástrojem.
  • Máte zkušenost s vytvářením dashboardů a reportingem.
  • Rozumíte principům databází, DWH a ETL konceptu.
  • Dorozumíte se bez větších problémů anglicky a to minimálně na úrovni B2.
  • Mezi Vaše přednosti patří analytické a logické myšlení, cit pro detail a schopnost samostatně pracovat.
  • Vaší výhodou může být předchozí zkušenost z FINCO sektoru.

Nabízíme

  • Zajímavou a různorodou práci, při které se nebudete nudit a budete moci využít vlastní nápady a iniciativu.
  • Možnost pracovat v dynamickém a profesionálním týmu v mezinárodní společnosti se silným zázemím.
  • Flexibilitu v podobě pružného pracovního týdne, kdy si volíte začátek a konec své pracovní doby.
  • Širokou škálu zajímavých benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, za rok 14 000 bodů do Cafeterie na kulturu, sport, vzdělávání a jiné aktivity; stravenky, štědrý příspěvek do penzijního pojištění, atd).
  • Možnost učit se od odborníků ve svých oblastech, těšit se u nás můžete na odborné i soft tréninky. Nabízíme také programy pro talenty nebo možnost zúčastnit se dobrovolnických CSR aktivit.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova

Want to know more?

These job openings might interest you!

These companies are also recruiting for the position of “Data/Business Intelligence”.