Bohemia Energy

Bohemia Energy

O Janě

Má ráda divadlo, každý druhý měsíc navštíví nějaké představení. V létě nevynechá Shakespearovské slavnosti. Stihne klidně i čtyři hry. Mezi její oblíbené patří Veselé paničky windsorské a Mnoho povyku pro nic. Pak ji baví volejbal, a i když není nejvýkonnější, nenechá si ujít skoro žádnou sportovní akci s kolegy. Běželi společně třeba Pražskou štafetu. Je to skvělá příležitost, jak se setkat s lidmi z jiných týmů, zažít nějakou srandu a společně se inspirovat k pohybu.

Bohemia Energy

Sledovat!

Seznam se s Janou

Spadá do týmu digitalizace a s dalšími dvěma kolegy řeší všechno kolem interního systému pro správu dokumentů neboli DMSka, jak mu říkají. Sedí společně v jedné kanceláři a spoustu věcí tak můžou hned vyřešit nebo probrat. Když se na ně někdo z firmy obrátí s požadavkem, zabere jim nejvíc času analýza a návrh řešení. Samotná konfigurace a implementace je pak denním chlebem, i když paralelně s tím řeší ještě další, menší úkoly.

Excelentní zážitek z výběrka

S Bohemia Energy má od začátku samé pozitivní zkušenosti. Hodně rychle reagovali na zaslaný životopis. Dva dny na to dorazila na pohovor a za týden už nastupovala jako IT administrátor. Ještě jako uchazečku ji provedli budovou a představili budoucí kolegy. Poznat lidi, se kterými bude denně pracovat, pro ni bylo hodně důležité. Chtěla se ujistit, že zafunguje “chemie”. Být s ostatními v týmu na téže vlně je pro ni stejně důležité, jako dělat práci, která ji baví.

Vložit profil na své webové stránky